F.A.Q.

Розділ: Інформація Геймерів: 10 985
Тут ви можете знайти відповіді на багато питань які вас цікавлять:

Як запустити гру у форматі ISO?
Для запуску великої кількості ігор необхідно використовувати програму для емуляції компакт-дисків, є дві найпопулярніші програми такого типу - Deamon tools і Alcohol 52%. Ці програми створені щоб працювати з такими форматами файлів, як: ISO, MDS, CCD, BIN / CUE, CDI, B6T, BWI, BWT, B5T, BWS, BWA, ISZ, NRG, PDI якщо ви скачали гру і побачили один з цих незрозумілих форматів замість гри тоді вам обов'язково потрібно завантажити одну з цих програм.

Що таке RePack?
RePack це перепакована версія гри, гра була максимально стиснута спеціальною програмою для того щоб вага її була як найбільш менша, іноді в таких перепакованих іграх віддаляють демо версії ігор, логотипи, відео ролики не пов'язані з грою і т.д, взагалі видаляється все непотрібне "сміття " і це не як не відбивається на якості гри або її змісті, але іноді видаляють відео ролики з гри, музичний супровід і т.д, через це звертайте увагу на пункт в описі до гри "Особливості RePack'a" і після цього вирішуйте чи потрібен вам такий RePack. Взагалі в RePacke є кілька плюсів, у них менша вага від чого вони швидше завантажуються з Інтернету, часто в RePack вбудований русифікатор і "таблетка" що теж дуже приємно. Мінус RePack'a (якщо у нього видалили щось зайве), те що із за сильного стиснення встановлення гри займе більше часу ніж встановлення звичайної гри.

Яку гру скачати?
Якщо ви ставите питання, яку гру скачати я постараюся допомогти вам відповісти на це питання. Для початку вам потрібно визначитися, в ігри якого жанру вам більше подобаються? Є кілька основних жанрів ігор, ось трохи про кожен з них:

Гонки - в іграх цього жанру вам потрібно буде прийти раніше суперників до фінішу. В даний момент існує дуже багато ігор у жанрі гонок, під вашим управлінням можуть бути найрізноманітніші транспортні засоби, наприклад: автомобіль, велосипед, літак, мотоцикл, вантажна фура і навіть іграшкова машинка, повірте це ще не повний список транспортних засобів які використовуються в гоночних іграх.
РПГ - це рольова гра, в таких іграх ви будете проживати життя головного героя гри, вам потрібно буде керувати ним, приймати рішення, які відобразяться на його долі, також вам потрібно буде вбивати ворогів (всіх хто ворожий по відношенню до героя). За виконання завдань і вбивство ворожого оточення ви будете отримувати досвід, поступово він буде накопичуватися і рівень вашого героя буде збільшуватися, за отримання кожного рівня ви будете отримувати «Скіли», ці «Скіли» ви будете використовувати для збільшення будь-яких навичок вашого персонажа. Наприклад ви зможете збільшити силу героя для того щоб він зміг використати більш кращу зброю для рукопашного бою. Або навпаки збільшити спритність, для того щоб він краще володів стрілецькими видами зброї, а також більш вправно міг використовувати відмички. У кожній РПГ існують свої навички, які ви зможете вивчати або покращувати по мірі отримання рівнів персонажем. Починаючи від сили, спритності, алхімії, магії, і закінчуючи розумом, витривалістю, влучністю. Вважається що всі РПГ зроблені від третьої особи, але зараз чимало ігор від першої особи які з'єднують кілька жанрів, але все одно вони відносяться до РПГ.
Симулятори - це ігри в яких найголовніше це реалізм. Якщо в приклад взяти «Формулу 1» то в симуляторі вам потрібно буде заїжджати на піт-СПОП, і сама гонка триватиме досить таки довго, в аркадних іграх вони тривають п'ять - десять хвилин від сили. Якщо в приклад взяти симулятор літака, то навіть просто підняти його в повітря буде далеко не просто, для цього вам потрібно буде звернути увагу яка кнопка клавіатури за що відповідає. В іграх можуть симулюватися транспортні засоби, професії, хобі, спортивні ігри і навіть людське життя.
Спортивні - тут все дуже просто, ігри зроблені на основі справжніх спортивних ігор. Наприклад футбол, баскетбол, хокей, мотокрос, гольф, але це ще не все, до спортивних ігор також відносяться і спортивне полювання, спортивне рибальство, підводне полювання, сноубординг, скейт-бординг, бокс і навіть шахи і шашки.
Квест - в таких іграх гравцеві потрібно вирішувати велику кількість розумових завдань для того щоб просунуться по сюжету гри. У деяких іграх від ваших рішень буде змінюватися сама гра, а точніше що станеться далі і чим скінчиться гра. В квестах вам потрібно буде розмовляти з різними персонажами, знаходити різні предмети і якимось чином їх використовувати, зазвичай всі знайдені предмети рано чи пізно вам знадобляться.
Стратегії - в таких іграх ви будете будувати будівлі, створювати солдат, добувати ресурси, все це ви будете робити для того щоб знищити всіх ворогів. У більшості випадків ви вирішуєте все, які війська використовувати, які поліпшення робити, яку технологію досліджувати, ви керуєте військами. Найчастіше такі ігри зроблені від третьої особи (вид зверху).
Буває два види стратегій: «У реальному часі» і «По ходові». В стратегіях у реальному часі все відбувається в даний момент, якщо ви забаритеся і не встигнете вчасно обрати солдатів і відправити їх захищати місто, то його можуть зруйнувати. У свою чергу в по ходових стратегіях всі гравці ходять по черзі (як у шахах або щось на кшталт цього). У свій хід ви можете почати будівництво будівлі або солдата (все буде закінчено через певну кількість ходів), а також ви можете переміщати солдатів. Після того як ви натиснете кнопку «наступний хід» наступний гравець зробить свій хід, так буде відбуватися до тих пір поки не будуть виконані необхідні умови для перемоги.
Екшн (стрілялки) - велика частина ігор цього жанру будуть від першої особи, частіше за все ви виступаєте в ролі бійця, у вашому розпорядженні є певна зброя, ви зможете забирати зброю і боєприпаси з вбитих ворожих солдатів. Мета гри виконати поставлене завдання за допомогою зброї. У таких іграх дуже важлива швидкість реакції.
Дитячі - ігри створені спеціально для дітей, найчастіше в таких іграх діти будуть вчитися читати і рахувати, це буде відбуватися у вигляді гри. Деякі дитячі ігри нічому не навчають дітей, вони створені просто для того щоб дитина весело провела час.
Візуальна новела - це більшою мірою книга, ви нічого не вирішуєте, вам потрібно просто читати текст, на екрані монітора будуть з'являтися різні заставки відповідні написаному тексту, також буде йти звуковий супровід. Візуальна новела дає максимальний ефект присутності, вам не потрібно уявляти як і що виглядає в цьому оповіданні, все це буде вам показано на моніторі. За рахунок цього ви прямо таки зіллєтеся з героєм і пориньте в цей світ фантазій і мрій, ви будете переживати все що відбувається в оповіданні ніби це ви в головній ролі.
Інді-ігри (ще їх називають "незалежні гри") - це ігри які були розроблені і створені незалежними розробниками. Вважається що інді ігри більш відкриті для сміливих ідей і творчості, все із за того що інді ігри створюються не для комерційного успіху, саме з цього інді гра може бути на порядок цікавіше звичайної гри. Інді гра може бути будь-якого жанру (Інді-РПГ, Інді-Дія і т.д).

Якщо ви визначилися з жанром ігри, то вважайте пів справи зроблено. Зайдіть в розділ потрібного вам жанру і вибирайте за описом гру, яка вам найбільше сподобається. Зверніть увагу, що до кожної гри є системні вимоги обов'язково перегляньте їх, бувають випадки, коли ПК просто не зможе працювати з тією чи іншою грою із за слабкої потужності, або навпаки, у вас дуже новий комп'ютер а ви хочете грати в дуже стару гру. Думаю питання «Де можна скачати гру» у вас не повинно виникати, адже ви читаєте цю статтю на ігровому сайті, з якого можна безкоштовно скачати будь-яку вподобану гру.

Знайшли граматичну помилку?
Якщо на сайті ви виявили граматичну помилку (чи щось на кшталт цього) і ви хочете щоб її виправили, вам потрібно виділити потрібне слово і натиснути Ctrl + Enter після цього ви побачити вікно в якому потрібно залишити коментар з приводу цієї помилки. Дана можливість доступна всім користувачам сайту (навіть незареєстрованим.)
Розмістив: admin