Угода

Розділ: Інформація Геймерів: 94 975
Угода

Правила інформаційного ресурсу evribiont.org


(Угода)


Інформаційний ресурс evribiont.org (далі Сайт) призначений для обміну Користувачами Сайту «новинами» і «повідомленнями». Сайт не є засобом масової інформації. Реєстрація на Сайті, має на увазі повну згоду з цією угодою та підтверджує подальше дотримання даної угоди. Угода може бути змінена в будь-який момент без попередження.

Терміни та визначення

Користувач Сайту - фізична особа, яка використовує можливості Сайту.

Новина - текстова інформація, графічні зображення, посилання на матеріали, розміщені на інші інформаційні ресурси (сайти).

Повідомлення - текстове повідомлення, адресоване одному з користувачів сайту або всім користувачам сайту.

Предмет угоди

Адміністрація Сайту надає технічну можливість для розміщення «новин» і «повідомлень» на Сайті, а користувач зобов'язується дотримуватися умов даної угоди, при цьому Адміністрація Сайту не перевіряє вміст «новин» і «повідомлень», а також не редагує «новини» і «повідомлення » Користувача, при дотриманні користувачем всіх правил сайту.

Обов'язки сторін

Користувач зобов'язаний:
1.1. Використовувати Сайт тільки для особистих некомерційних цілей.
1.2. Добровільно надати точну, повну та актуальну інформацію, необхідну при реєстрації та подальшому використанні сайту. Підтримувати її актуальність. Не розголошувати свої облікові дані (логін, пароль).
1.3 Не порушувати працездатність Сайту. Не розміщувати на Сайті шкідливі програми. Не використовувати технології, що викликають підвищене навантаження на Сайт.
1.4. Не розміщувати новини та повідомлення, що містять порнографію і дитячу еротику, а також рекламу інтимних послуг.
1.5. Не розміщувати новини та повідомлення, що розпалюють расову, національну та релігійну ворожнечу або ненависть, що пропагують війну і насильство, а також новини та повідомлення, що порушують загальноприйняті норми мережі Інтернет або законодавство України та інших країн.
1.6.Не розміщувати новини та повідомлення, що містять рекламу, агітаційні матеріали, спам.
1.7.Не розміщувати новини та повідомлення, що містять інформацію, що порушує виключні права користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності.
1.8. Спілкуватися на сайті тільки українською мовою.
1.9. Не порушувати прав неповнолітніх осіб та / або не завдавати їм шкоди в будь-якій формі.
1.10. Використання тільки ВЕЛИКИХ літер, велика кількість знаків оклику, текст з літерами різних розмірів у повідомленні заборонено.
1.11. У повідомленнях заборонено використовувати більше трьох "графічних смайликів".
1.12. Заборонено категорично цитувати особисту переписку одних користувачів з іншими.
1.13. Слідкувати за змінами даної угоди і в разі незгоди з цією угодою негайно заблокувати свій обліковий запис на Сайті. Дані правила можуть коригуватися і доповнюватися, при цьому слід мати на увазі, що вони не є єдиним документом, який регламентує дії адміністрації. Якщо адміністрація ухвалює якесь рішення, не прописане в правилах, користувачі зобов'язані його виконувати.

Адміністрація Сайту зобов'язана:
2.1. Не розголошувати особисту інформацію користувача, за винятком випадків, передбачених законом.

Права сторін

Користувач має право:
3.1. Додавати повідомлення на Сайт, що не суперечать даній угоді.
3.2. Вільно переглядати «новини» і «повідомлення», розміщені на сайті.

Адміністрація має право:
4.1. Видалити будь-яку новину або повідомлення без пояснення причин.
4.2. Заблокувати обліковий запис Користувача без пояснення причин.
4.3. Відмовити в реєстрації облікового запису Користувачу, обліковий запис якого було раніше заблоковано або видалено.
4.4. Надати всю наявну інформацію про Користувача уповноваженим органам, у порядку встановленому законом.
4.5. Перекладати ваші повідомлення на українську мову.

Інші умови:
5.1. Всі можливості ресурсу надані «як є», і Адміністрація Сайту не гарантує, що вони будуть відповідати вашим очікуванням. Адміністрація сайту не гарантує безперебійну, швидку і надійну роботу Сайту.
5.2. Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що розміщуючи графічні зображення або фотографії (далі зображення) на сайті він підтверджує, що є автором цих зображень чи має право на публічне поширення цих зображень і згоден з внесенням змін до цих зображень, а саме, накладення т.н. "Водяного знаку".
5.3. Сайт може містити посилання на сторонні ресурси і Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що Адміністрація не несе жодної відповідальності за доступність цих ресурсів та за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням контенту цих ресурсів.
5.4. Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що всі новини та повідомлення розміщені іншими користувачами, і Адміністрація Сайту не може гарантувати достовірності інформації, тому що, новини та повідомлення не перевіряються Адміністрацією Сайту.
5.5. Реклама, розміщена на Сайті, може бути як статичної, така реклама проходить перевірку Адміністрацією Сайту, так і динамічної, тобто публікується автоматизованою системою ротації банерів рекламодавця, тому перевірка такої реклами неможлива технічно.
5.6. Всі матеріали сайту представлені тільки для ознайомлення, якщо вам сподобалася якась гра ви зобов'язані її купити, якщо ви незгодні з цією умовою покиньте сайт.
5.7. Зареєструвавшись, користувач тим самим дає згоду на те, що його повідомлення на форумі або коментарях можуть цитуватися (із зазначенням ніка або імені) в межах сайту, не вважаючи це порушенням авторського права.
5.8. Дана версія Угоди є поточної, і замінює всі попередні угоди.
Розмістив: admin