Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour

Розділ: Стратегії, Ігри 2003 Геймерів: 5 489
Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour
Назва гри: Command & Conquer: Generals
Рік виходу: 2003
Жанр: Стратегія (У реальному часі)
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська
Мова озвучення: Англійська
Розробник: Electronic Arts Pacific
Видавець: Electronic Arts

Command & Conquer: Generals:
Основа сюжету взята з подій 11 вересня 2001 року в США а конкретно підрив торгових центрів у Нью-Йорку. Всі дії в грі відбуваються через багато років, а точніше через двадцять років. Угруповання терористів "Global Liberation Army" (GLA) починає підривати різні об'єкти в Європі та Азії. Всі починають думати що це США, так і почалася Третя світова війна.

У грі є три сторони: США, Китай і Світову Армію визволення (GLA). Гра схожа на інші ігри з серії. У цій грі не вийде не допустити супротивника до ресурсів і виграти за рахунок банкрутства опонента, у цій грі у кожній з країн є додатковий заробіток, у Китаю це хакери, у GLA чорний ринок, у Америки є майданчик на яку скидають гуманітарну допомогу.

Command & Conquer: Generals: Zero Hour:
У цій грі зробили новий режим гру - "Змагання Генералів". Ось тільки для того щоб можна було зіграти в неї потрібно пройти місії. Тепер є дев'ять армій, ви самі оберете яка вам більше подобається, у кожної з армій є свій напрямок для стратегії і тактиці краще всього в цю сторону і спрямувати свій розвиток.

Особливості:
- У цій грі присутні бої в повітрі.
- Кожен із юнітів може досягти досвіду рівного чотирьом зіркам ..
- Можна грати в багато користувачів гру.
- У кожній з країн з'явилися нові юніти.

Cистемні вимоги:

Операційна система: Windows XP
Процесор: 1,8 Ггц
Оперативної пам'яті: 512Mб
Вільного місця на жорсткому диску: 3 GB
Відео карта: 64Mб GeForce4 Ti і краще, DirectX 9.0


Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour Command & Conquer: Генерали / Command & Conquer: Generals і Command & Conquer: Generals Zero Hour
Ключові теги: У реальному часі
Розмістив: admin

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Питання: Ви людина?
Відповідь:*
Введіть два слова, показаних на зображенні: *