Сучий син! / Son of a bitch!

Сучий син! / Son of a bitch!
4 134
6
00
Не працює посилання, тисни!
Подивіться також
Додати коментар
Коментарів (6)
 1. Admin від 18 квітня 2018 11:09
  Інтерфейс:

  Зліва стоїть дата, час доби і кількість грошей у героя.
  Далі 6 вкладок:
  «Людина з плащем» - це параметри героя. Тут показується його стан, збудження, навички масажу, успішності і бійки, стан тіла. Внизу видно банку енергетика, яку можна випити, клікнувши на неї. Вона змінює стан героя з «падаю з ніг» (нічого не можна робити, тільки їхати додому відпочивати) на «втомлений» (можна відвідати 2-3 локації). Можна купувати і носити з собою 1 банку, при використанні рекомендується докупити в найближчому магазині (продуктовий на Чкаловському і ТЦ в центрі). Також на вкладках є додаткова інформація по роботі персонажа і вкладка з досягненнями (поки там тільки два персонажа).
  «Телефон» - можна дзвонити і приймати дзвінки. Відразу скажу що дзвонити на початку не можна, потім у міру проходження квестів відкриваються деякі персонажі.
  «Рюкзак» - інвентар героя. Брати звідти нічого не можна, можна тільки подивитися що є в наявності. Безрозмірний і легкий, можна скупити весь магазин і носити з собою.
  «Коло з чоловічками» - це вкладка з фотографіями зустрічаються персонажів і їх характеристиками. Кількома на фото і дивимося три основних параметри і трохи інформації.
  «Шестерінка» - настройки гри. Поставити гучність, зробити збереження (всього 5 слотів і автосохранение по неділях) і завантажити гру. Також є чит-меню, де можна прискорити прокачування статури і бійки, а також підняти успішність. Ці параметри не змінюються з плином часу, так що накачавши тіло задохліком вже не стати.
  «FAQ» - поради від розробника. Рекомендую прочитати, сюди їх не вписував.

  Параметри героя:
  Порушення - стан члена героя. Збільшується при різних сценах еротичного характеру, який він спостерігає, наприклад, підглядання за оголеним тілом дівчини. Найпростіший спосіб підняти на максимум - подивитися порнуху в ноутбуці. Скинути до нуля можна зайнявшись сексом або подрочіл і себе в кімнаті. Іноді падає після сну.

  Стан - це параметр втоми героя. Падає в перебігу дня, поправляється сном. Якщо впаде до мінімуму «падаю з ніг», то герой може тільки доїхати додому, інші вкладки пропадають. Цей стан можна змінити, випивши енергетик (про нього писав вище).
  Розбещеність - змінюється тільки в одну сторону в міру збільшення нахабства героя при діях сексуального плану. Максимум «Море по коліно». Впливає на кількість дій, які може зробити герой по відношенню до інших персонажів.

  Статура - змінюється в одну сторону, максимум «накачати». Впливає на деякі квести і на можливість вчиться битися. При мінімальному статурі на боротьбу не беруть.
  Б'юся - навик бійки, потрібен для деяких квестів. Максимум «Як Джекі Чан».

  Навичка масажу - зрозуміло і так, прокачуємо через ноутбук на уроках з масажу. Максимум «Джедай».

  Успішність - теж зрозуміло, змінюється тільки в одну сторону. Збільшується відвідуванням лекцій в Університеті. Максимум «Король ботанов».

  Параметри персонажів:
  У грі у персонажів кілька основних параметрів:
  - ставлення до головного героя (ГГ) - впливає на швидкість прокачування параметрів персонажів Чим краще ставлення, тим швидше ростуть параметри) і на відповідну реакцію на дії гравця.
  Може бути:
  1. Ненавидить
  2. Негативний
  3. Недолюблює
  4. Нейтральне
  5. Доброзичливе
  6. Завжди готова допомогти
  7. Чи готова на все.

  Ставлення піднімаємо в розмові різними діями в розмові і подарунками. Які дії і на що впливають можна подивитися в окремій таблиці.

  - Розбещеність персонажа - впливає на ставлення до ГГ при його вульгарних жартах і на вибір дій, які згодні прийняти від героя.
  Може бути:
  1. Скромна
  2. Звичайна
  3. Розкріпачена
  4. Без комплексів
  5. Розпущена
  6. Розпусна
  7. Вавилонська блудниця.

  Чим вище розбещеність, тим більше дій сексуального характеру герой може застосувати без падіння відносини і ризику заробити по морді. Змінюється в одну сторону від дій сексуального характеру з боку героя.
  - Поведінка персонажа - впливає на його зговірливість при пропозиції сексу.
  Може бути:
  1. Зарозуміла
  2. Уперта
  3. Нормальна
  4. зговірливість
  5. Залежна
  6. Покорная.
  Цей параметр змінюється тільки в одну сторону. Щоб його змінити потрібно ставити персонажа в незручне становище.

  У кімнаті персонажа є важлива вкладка «Ноутбук». Через нього: шукаємо роботу, купуємо багато речей з різних квестів, вчимося масажу, дивимося порнуху (піднімається збудження на максимум) та інші дії.
 2. Admin від 18 квітня 2018 11:11
  Тепер загальні поради на початку гри:

  Початок стандартне, накачуємо тіло (спортзал в центрі), потім вчимося битися до рівня «Як Джекі Чан» (там же), паралельно в ноутбуці шукаємо роботу і влаштувалися промоутером. Гроші набираємо через спец-меню, де включаємо прискорену прокачування бійцівських якостей, або через Арт-мані. Можна ще працювати і поступово накачуючи тіло буде доступна робота на будівництві та в торговому центрі (це довго, зате реалістично). У ноутбуці також проходимо онлайн-курси масажу до досвіду «Джедай». Уроки доступні в будь-який час, але раз на добу, через вкладку «лазити по мережі». Там же можна набути речі для деяких квестів.
  Розбещеність головного героя (ГГ) впливає на його поведінку з протилежною статтю, один з основних параметрів для успішного проходження. Його качаємо спочатку через підглядання у мами в кімнаті вранці з 9 до 10 (коли ГГ ще скромний). Потім через вульгарні жарти з сестрою або ходіння до неї зі стояком. Також через нічні дії у мами і сестри, підглядання у ванній за ними ввечері або у вихідні у дворі. Домашнім з 10 до 18 можна підсипати снодійне в напої на кухні, раз в тиждень (поки ГГ скромний, пом'яти не вийти). Діє тільки на найближчу ніч.
  З приводу підходу зі стояком зупинюся детальніше. Цю дію можна застосовувати тільки до деяких персонажам - Євгенія, Світу, Оксана, Маша і Ірина. При кожному підході розбещеність і поведінку піднімається на +10 до певного рівня ( «розпущена» і «зговірлива»). У героя розбещеність піднімається на +15. При занятті сексом поліпшуються всі параметри персонажа і розбещеність ГГ.
  Всім початковим персонажам розбещеність можна довести до «розкріпачена» вульгарними жартами, при цьому відношення падає. Нижче нейтрального краще не опускати, довго доведеться відновлювати.
  Коли ГГ навчиться битися, потрібно вночі гуляти в парку і битися з гопниками. Після 7-8 перемог підійде персонаж Цегла, щоб познайомиться. Через нього багато чого можна дістати, і він допомагає в багатьох квестах, так що краще зробити це раніше. Раджу зберігатися перед бійками, тому що є шанс що ГГ, який б'ється як Джекі Чан, поб'є і один гопник.
  У центрі герой може зняти квартиру за 20 тисяч рублів на місяць. Потрібна для нових відео та деяких квестів.
  Ну і найголовніше - в кінці серпня перевірте списки на зарахування до університету, інакше 1 вересня гра закінчиться отбивкой в армію.
 3. Admin від 18 квітня 2018 11:14
  Тепер проходження по конкретним персонажам


  Світлана.

  Її можна зустріти в парку в центрі міста. Вона там буває вдень з 12 до 18. У перший раз заходимо в парк і тиснемо кнопку «гуляти». Виходимо в центр і заходимо знову, тиснемо «гуляти» до тих пір, поки не з'явиться «підійти до Свєти». Відносини покращуємо компліментами, жартами і цукерками, також необхідно пару раз попити з нею пиво. Поговоривши з нею, дізнаємося адреса її квартири, і можна буде до неї приходити (Чкаловська, 1 під'їзд - поки не поговорите квартира не з'явиться). Удома вона з 12 до 24. Коли відношення на максимумі труїв вульгарні жарти і качаємо розбещеність до рівня «розкріпачена». Коли у ГГ розбещеність стане на рівні «море по коліно» з'явиться можливість приставати при чаюванні (потрібні цукерки в сумці), в парку і в кафе. Вона буде відбривали, поки поведінка не знизиться до «покірна», паралельно розбещеність падає до «без комплексів». Але це не обов'язково. При «згідливої» можна пом'яти її тіло в парку і тим самим прокачати її розбещеність. Для сексу потрібно пару раз попити з нею горілку у неї вдома і пиво в парку. Після цього можна буде займатися з нею сексом у неї вдома, а коли розбещеність опуститися до «вавилонської блудниці» ще й у парку. Також можна в секс-шопі купити анальну пробку і подарувати їй. Це трохи розширить сцени сексу у неї вдома.
  У певний момент при відкритті ноутбука прийде лист для ГГ з пропозицією на свінг. Є два варіанта:
  1. Відмовити. Тоді Світу через якийсь час завагітніє, їй можна буде зняти квартиру Через якийсь час туди приїде її сестра Віка (потрібно зі Світланою зайнятися сексом більше трьох разів), якщо ГГ погодитися їй вислати грошей на квиток. (З Вікою замутити можна окремо). Особливої ??сексу в квартирі немає і якщо погуляти в парку, то можна зустріти Свєту і зайнятися з нею сексом як раніше в її старій квартирі.
  Крім того Світу має звичку дзвонити вночі і смикати ГГ щоб він їй привіз те, що вона хоче. Можна послати з псуванням відносин, а можна погодитися і тоді ГГ телепортується в магазин, купує що потрібно і приносить Світі (відношення виростає на +1). Після чого вона закриває двері у нього перед носом. Ще її раз на тиждень потрібно вигулювати (відношення виростає на +30). Якщо не вигулювати або пропустити тиждень відношення падає на -30 щотижня. Поки не досягне мінімуму, при якому вона поїде до мами, і більше ви її в грі не побачите.
  На момент версії 0.21 пологи не передбачені, тому цей варіант вкрай неспокійний. Через якийсь час (100 днів з початку вагітності) у Свєти виросте живіт і секс з нею припинитися зовсім.
  2. Погодитися. Тоді пропонуємо Свєтку зустріч, після якої вона каже що їй сподобалося і вона не проти і в подальшому. Зустріч проходить в суботу на пірсі з 17 до 19. Після цього розповідаємо про неї Шурику, і він погоджується на тройничок. Потім в будній день з 13 до 15 підходимо до нього додому, кличемо і пропонуємо з'їздити в парк, до Свєтку. Він часто відмазується, але іноді погоджується (не знаю від чого залежить - save / load на допомогу). Потрапляємо в парк, шукаємо Свєтку і пропонуємо усамітнитися. Вона теж може відмовитися, а може погодитися. Щоб з'явилася можливість зателефонувати Світі з п'янки з Цеглиною потрібно 5 раз розважитися з нею в парку з Шуриком і 3-4 рази побухати з Цеглиною.

  Віка (сестра Світлани).

  Після приїзду Вікі вона живе в колишній квартирі Світлани, іноді заходить і в нову квартиру сестри. Для того щоб запустився з нею квест потрібно зустріти Віку в орендованій квартирі, яку знімає герой для вагітної Свєти.
  Вона любить Духи і Платье які можна купити в ТЦ.
  О 9 ранку вона у ванній в своїй квартирі (тепер є вільний доступ днем ??з 9 ранку і без дзвінка в двері), можна встановити приховану камеру і зі свого ноутбука за нею спостерігати (з 9 до 10 є), що підвищує ваше збудження. Є можливість "Постукати" і з ростом рівня відносин стане доступним дію "Дочекатися".

  Поговорити з нею можна з 11-13 і 18-20 в вітальні, а також в 23 в спальні. Дії: Говорити, Робити Компліменти, Жартувати, і Жартувати Пішло збільшує ваші відносини на +1. Її стартові параметри починаються з 600 (Нейтральне), а вам потрібно мінімум 900 (Готова на все), так що приготуєтеся до гринду, подарувавши парфуми отримаєте відразу +30, а подарувавши плаття побачите невелике відео як Віка його приміряє, а також відкриєте доступ до масажу коли досягнете 900 (Готова на все). Масаж також збільшує ваше ставлення на +30. Цим і займаємося: даруємо подарунки, робимо масаж, балакаємо. ВАЖЛИВО Віка часто любить відмовлятися від масажу, так що зберігається. Також при хороших відносинах при пропозиції зробити масаж з'являється вкладка «підглянути». Натиснувши на неї, дивимося відео, як Віка готується до масажу і не соромиться коли помічає підглядає ГГ.

  В один момент при черговому подарунок "Плаття" з'явиться продовження ланцюжка відео (через вкладку «помацати»), де Віка запитає ГГ, чи хоче він відносин або це її плата за подарунки. Не спокушайтеся варіант один, тиснемо і отримуємо перший секс.
  Тепер з нею доступний секс при масажі, в 20 в спальні, ну і в 9 її можна дочекатися з ванної. Якщо знову подарувати їй сукню то там теж буде доступний секс.
  А коли зловите її за ноутом (її спальня в 22), під час сексу з'явиться можливість розробити анус пальцем. Після 4 рази розробку продовжуємо членом, після 10 рази будуть відкриті ще 3 доп. сцени анального сексу.

  Оксана (сестра головного героя)

  Говоримо з нею на кухні з 19 до 24 в будні дні. Ставлення прокачуємо жартами, і допомагає жіночий журнал. Розбещеність качаємо через вульгарні жарти і нічні дії, які з'являються у міру зростання досвіду розбещеності ГГ. Ще потрібно запросити сестру на пікнік і в неділю сходити в парк з 11 до 16 буде доступна можливість «готується до пікніка». Проводимо пікнік без докучань, інакше ГГ отримає між ніг (і поведінка зміниться трохи). Якщо підходити до неї з стояком, то розбещеність поступово стане «без комплексів» і поведінка зміниться. Після цього буде доступний в неділю «особливий пікнік», на якому можна буде з нею зайнятися сексом і в кінці зробити її фото. Поведінка відразу стане «нормальним» (для появи вкладки «особливий пікнік» потрібно застати її в кімнаті з її хлопцем на вихідних з початку квесту і через деякий час він її кине. Про це на цьому самому пікніку вона братові і розповість).
  (Є другий варіант - бігати до неї зі стояком і поведінку впаде ще до «особливого» пікніка до покірна, при якому її можна буде м'яти днем ??в її спальні і на пікніку.)
  Далі просто кілька разів зустрічаємося в парку по неділях на пікніку без докучань до неї (приставати можна при прокачати поведінці «покірна»). А також вночі можна буде займатися з нею сексом, але якщо пом'яти її ГГ отримає по кулях. При нічному сексі поведінку поступово падає до "зговірлива" і тоді можна її помацати без жорсткої реакції. При поведінці «залежна» пом'яти можна буде під час розмови днем. Коли розбещеність буде на рівні «вавилонська блудниця» говоримо з нею вдень і тиснемо кнопку «витягнути сиськи назовні» і тоді займемося з нею сексом днем. Після цього відносини впадуть до «ненавидить», що не парімся і залишаємо її в спокої. Можна запросити на пікнік і провести його без флірту. Через один вихідний в суботу після 10 ранку заходимо до неї в кімнату і бачимо її заплаканої. Йдемо відшивати її колишнього хлопця і після говоримо з сестрою. Тепер з нею доступний секс вночі, вранці по дорозі в університет, вранці у ванній з 9 до 10, ввечері на кухні, вдень в її спальні коли вона там буває і вона періодично сама приходить в кімнату ГГ. Ну і зі стояком до неї можна звертатися, а також мінет в університеті і допомогу при здачі сесії на пікніку.
  У вихідний ввечері приблизно з 19 до 20 можна зловити її виходить з дому на вечірку і «шпільнуть на доріжку». Або з 15 до 19 вона може відпроситися на прогулянку в спальні ГГ. Можна у вихідні підглядати на задньому дворі будинку.
  Якщо попросити допомоги у сестри на сесії, то потрібно зустріти її в університеті на початку січня або червня і нагадати про це. Потім йдемо за нею до ректора і підслуховувати розмови. Ректор каже прийти ввечері в неділю. Якщо хочемо подивитися, то в неділю з 19 до 21 в центрі з'являється напис «я бачив як сестра пішла в університет» і кнопка дії «йти за нею». Даємо косар охоронцеві і насолоджуємося картинками.
  Розпорядок дня будні: спить до 9 ранку, до 10 миється у ванній, потім в університет або в кімнату, якщо літо, в 17 приходить, до 18 у себе в кімнаті (можна підглянути) і з 19 сидить на кухні до 24.
  Помітив що раз по раз займаючись сексом з деканом Оксана отримує все більше задоволення. Не знаю до чого це.

  Євгенія (мама головного героя)

  Ставлення покращуємо стандартно, допомагає також букет троянд. З стояком ввечері ГГ заходить спочатку до неї, потім в свою кімнату і дрочить. Тоді мама заглядає в його кімнату і починається квест на її розбещення. Далі при кожній слушній нагоді за цією схемою і розмовляємо з нею про це на кухні вранці (поведінку потихеньку змінюється) до рівня розбещеності «без комплексів». Ще можна на кухні з 10 до 17 підсипати їй снодійного і пом'яти найближчої ночі. Робимо, поки не з'явиться відео, як мама йде на зустріч з чоловіком. Пізніше ввечері можна підглянути її секс з ним з 21 до 22. Вранці на кухні запитуємо про нього у мами і в суботу вранці на пробіжці можна його побити і відвадити від матері ГГ. Продовжуємо за старою схемою і розбещеність зміниться до «розпущена», а поведінку до «зговірлива». Тоді можна буде вночі пом'яти без снодійного. При поведінці «залежна» можна потискати і вранці на кухні. При поведінці «покірна» діємо за колишньою схемою - із стояком до неї, потім в свою кімнату і тиснемо дрочить. Євгенія прийде і запропонує допомогу. Спочатку рукою, але поступово її можна буде розвести до минета. На це впливає її параметр розбещеності, для його зменшення вночі мнем її як можемо. Поступово стане доступний мінет вранці на кухні, якщо підійти з стояком. Коли розбещеність буде «вавилонська блудниця» ГГ запропонує секс, після чого потрібно купити в торговому центрі протизаплідні таблетки, віддати їй вранці на кухні і запросити її в ресторан. У ресторані вибираємо вкладку «перша офіційна», після їдемо додому і займаємося з нею сексом. Після цього буде доступний секс вночі і на вибір коли ГГ дрочить в спальні. А також на кухні, якщо підійти з стояком.
  З 9 до 10 ранку в будні дні можна підглянути за Євгенією і зайнятися з нею сексом. Якщо вже спите з сестрою, то вона почне стукати в двері, і мати пошле її в університет. Потім ловимо момент, коли вони ввечері розмовляють в залі, будь-який день з 20 до 24 просто туди зайти. Потім заходимо в кімнату мами, і вона розмовляє з ГГ про це. Тепер можна вночі спати з нею. Іноді з'являється відео вночі, коли ГГ ходить по дому.
  Можна в секс-шопі купити «гумовий помічник» і подарувати його Євгенії. А на Новий рік (30 грудня потрібно ввечері прийти додому) - червоний вібратор, який купуємо в тому ж магазині. Також можна купити шубу і подарувати їй і тоді побачимо нове відео сексу.
 4. Admin від 18 квітня 2018 11:16
  тройничок з Оксаною і Євгенією.

  Після того як ГГ 10-12 разів позаймається сексом з нею і з Оксаною (окремо на кожну) вона «застукає» як ви займаєтеся сексом з сестрою (це якщо в 8 ранку до сестри прийти). Потім на кухню, де вона видає свої спостереження. На наступний день потрібно з стояком зайти вранці на кухню і затягнути маму до себе в спальню. Тоді Оксана вас застукає. Далі говоримо з сестрою на кухні, вона розповість що бачила, а також говоримо, що мама в курсі. Потім розмовляємо на кухні з мамою про сестру. Говоримо, що вона хотіла з нею поговорити. Після цього ловимо момент ввечері, коли мама з Оксаною розмовляють в залі. Для цього потрібно подрімати в залі так щоб прокинуться близько 22. Отримуємо сюжетний розмову і можливість залишатися на ніч у Оксани, а також поговорити з нею про ЖМЖ. На наступний день підходимо до сестри на кухню, відмовляємо в швидкий секс і пропонуємо прогулятися до мами в спальню. На третій раз Євгенія приєднається. Тоді стає доступним секс по вихідним в залі і іноді вони приходять разом в спальню ГГ. Також у версії 0.20 став доступний перегляд сексу Євгенії з Оксаною на ліжку в спальні героя.
  З 19 до 20 в будні можна зловити Євгену у ванній з наступним сексом там або в спальні.
  У версії 0.22 додані декілька відео про ставлення Євгенії та Оксани, які активуються випадковим чином при заході в спальню матері. Після тройнічка з обома з'являється можливість побачити їх удвох, пустуючих на ліжку.
  Розпорядок дня на початку - будні: спить до 7, з 8 до 9 на кухні, з 9 до 10 в своїй кімнаті збирається на роботу. Приходить в 18, миється у ванній з 19 до 20. з 20 до 24 знаходиться в своїй кімнаті (з 20 до 21 просто відпочиває і поговорити не можна, але можна підглянути). Якщо двері в неї замкнені, пробуємо зайти ще раз.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
  Альтернативна гілка.

  (Розгалуження настає коли з'являється коханець. Якщо після заходу в мамину спальню зі стояком, вона не підглядає за ГГ під час дрочкі, значить ви на альтернативній гілці.)
  Починається як основна, тільки потрібно базікати сШуріком про телиць, потім обговорити матерів і сестер, потім кілька разів подивитися порнушку разом. Потім він покличе подивитися на свою маму в лазні. Після 3 рази Шурик пропонує подивитися за мамою ГГ. Потрібно вгадати так, щоб коханець був на місці (підходити близько 20-ї вечора до Шурику) і тоді з'являється вкладка підглянути за ними.
  Підглядає 3-4 рази, поки не спалять. Тікаємо і розмовляємо з Шуриком. На наступний день ще раз підглядає і знову хлопців палять за цим. Тікаємо. Більше вкладки «підглядати за мамою» при розмові з Шуриком не виникає. Значить у вихідний день з 10 до 19 кличемо Шурика і йдемо з ним на розмову з Євгенією. Вибираємо відповіді «поскаржитися» і «все одно будемо» і отримуємо добро на підглядання в подальшому (при виборі інших варіантів буде кінець квесту).
  В найближчий будній день ввечері спілкуємося з Шуриком. Можна підглянути за Євгенією, але краще запитати про коханця. Шурик розповість що той одружений зараз повертається в лоно сім'ї. На наступний день з 8 до 9 ранку розмовляємо про це з Євгенією на кухні. Вона підтверджує що коханець її кинув. Обговорюємо з Шуриком що робити далі і розуміємо що не знаємо.
  Коли Євгенії будинку немає (з 10 до 18) заходимо до неї в кімнату (перед цим краще зберегтися) і бачимо ноут на дивані. Потрібно зловити коли він відкритий (краще з'їздити до мами на роботу і повернутися додому). Дивимося що Євгенія завела там аккаунт на сайті про сексуальний розвиток дітей. Йдемо в свою кімнату і створюємо аккаунт на тому ж сайті. Ну і далі по тексту.

  Тепер в 7 ранку на кухні можна «переставити чашку» і в 8 ранку допомогти мамі її дістати. Краще це зробити зі стояком. Євгенія відреагує негативно, зате після обіду на ноут можна буде прочитати запит на сайті і рада від «досвідченої мами» терпіти. На наступний ранок повторюємо трюк з чашкою вже без негативної реакції з боку мами. І так кілька разів. Вночі, після 24, заходимо в мамину кімнату і бачимо вкладку «Подивитися як спить» і нове відео. (Якщо вкладки не з'являється значить недостатньо допомагали вранці на кухні).
  Після декількох втікання з кімнати, дається можливість закінчити на обличчя. Якщо після цього поговорити з мамою на кухні в 8 ранку - це кінець квесту. Потрібно спочатку в своїй кімнаті поспати (якщо подрімати і потім піти повідомлення не спадає), і після обіду вийти на сайт мам. Після цього вранці підходимо до мами і вона запрошує сина і його друга ввечері до себе в кімнату, щоб відповісти на їхні запитання.
  Увечері після 21 заходимо в кімнату матері (за Шуриком заходити не потрібно). Перша зустріч- просто розмова, на другий і третій покаже попу, на четвертий - дозволить помацати. Ще пару днів чіпаємо її попу і запуститися квест з хворобою матері (чіпаємо попу в будні дні, а хвороба включається в вихідний при розмові на кухні). Йдемо до Шурику, він видає класну ідею. Їдемо на станцію Чкаловська в лікарню і говоримо з лікарем. За 20 тисяч він погодиться на пропозицію ГГ.
  На наступний день йдемо на кухні до матері і запитуємо що сказав лікар. Вона відмахується, каже що все добре. Увечері йдемо до неї в кімнату і запускається відео з подальшим навчанням (в будні дні). Через пару днів в ноут бачимо що прийшов новий лист (будній день 10 ранку). Читаємо і автоматично пишемо відповідь на сайті. Після цього засипаємо в залі, коли мама вдома (21-24). Вона Підруч ГГ (це з'являється рендомно). Наступного разу є вибір «типу спати» або «прокинутися». У першому випадку це відстрочка, у другому продовження. ГГ готовий допомогти мамі - вранці на кухні і ввечері. Разом з цим продовжуємо навчання вечорами аж до поцілунків. Також увечері з 19 до 20 Євгену можна застати у ванній оголеною. І чим більше ви говорили з нею про секс по вечорах, тим далі йде відео, аж до поцілунку.
  Далі йдемо до Шурику, пропонуємо подальші дії. Він погоджується і ввечері в 21 заходимо до матері на черговий урок. План спрацював, на наступний день спілкуємося з Шуриком. Потім в душ в 19 і дивимося повний ланцюжок відео, аж до сексу. Після цього на вечірньому уроці отримуємо від неї мінет (душ надалі вже зайнятий). На наступний день балакаємо з Шуриком, він пропонує план і місце зустрічі. На ранок спілкуємося на кухні з мамою, шантажуємо її, вона погоджується прийти. Через кілька днів (1-3дня) ввечері заходимо поговорити з мамою в її кімнату і з'являється вкладка «Йти до Шурику». Дивимося відео і на наступний ранок обговорюємо з нею трапилися на кухні.
  Увечері, коли Євгена будинку, заходимо за Шуриком і разом з ним йдемо до неї для сексу. Після 21 заходимо до мами в кімнату і дивимося відео як вона п'є. Всього є три початкових відео - з 19 до 20, з 21 до 22 і з 22 до 24 (п'яна). Після 4-5 разів спільного сексу заходимо в кімнату матері ввечері з 20 до 21 і дивимося відео сексу її і Шурика. У ГГ є можливість приєднається або піти. Також, якщо ввечері прийняти душ, з'явиться відео як мама миє сина.

  У версії 22 з'явилася можливість, якщо вдень поговорити з Шуриком з'явиться можливість "Запропонувати Шурику залишитися на ніч", вирушаємо розмовляти з Женею і вибираємо потрібний варіант і запускається ланцюжок секс-відео. Продовжуємо вечорами дивитися як Женя бухає, що призведе до того що її виженуть з роботи. Паралельно з цим, відвідуємо стрип-клуб на Чкаловському, дивимося танці, замовляємо приват (в версії 0.22 баг кожна з 2 дівчат за приват сама вам платить за 5к, мабуть із за вашої Харизми: D). Коли станете завсідником, до вас підійде Діма і запропонує побухати, погоджуємося. Після трьох разів, як ви по БУХАЕТЕ з Діманом, він запропонує вам роботу, підганяти йому дівчат в стрипклуб, за це він платить хороші гроші. Ловимо ввечері Женю у себе в кімнаті, коли вона бухає, і стане доступна можливість поговорити з нею про роботу в стрип-клубі. Вона погоджується, і на наступний день з 12-18 підходимо до стрип-клубу, стане доступна кнопка "відправиться на співбесіду". Женя успішно його проходить і тепер до неї можна підходити в стрип клубі. Можна подивитися з нею звичайний танець (рандомно), а також знайти її в гримерці, якщо підійти з стояком, з'явиться варіант піти в туалет, де стане доступний мине.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Якимось вранці при заході на кухню в 8 ранку може з'явитися відео, де рука Євгенії застрягла в раковині. Вона просить допомогти. Якщо натиснути «скористатися ситуацією» отримаємо відео з сексом і кінець гри з картинкою, що минає в армію головного героя.
 5. Admin від 18 квітня 2018 11:19
  Катя

  Після повної накачування м'язів в кінці тренування підходить тренер і просить позайматися з дівчиною. Погоджуємося. Вівторок і четвер з 18 до 20 заходимо в тренажерний зал і займаємося з Катею (якщо прийти зі стояком вона ГГ виганяє). До речі почати займатися бажано в перший тиждень, а потім можна забити і повернутися через півроку. Після кількох тренувань підходимо до тренера і просимо ключі від залу. Він захоче якісь анаболіки, їх дістаємо через Цеглини за 10 тисяч. Тепер можна з 17 до 18 підглядати за перевдяганням. Продовжуємо займатися з нею і доходимо до пропозиції масажу за 1000рублей (за дві відмовиться). Робимо масаж, поступово відкриваючи нові дії. Після тренування гуляємо парком з 21 до 23 і з'явиться можливість підійти до Каті. Тут бажано збережеться, бо далі можна пролетіти. Вона поскаржиться, що репетитор кинув її, пропонуємо свої послуги. Вона відводить до тата і той задає 3 питання з літератури. Потрібно відповісти правильно на всі три. Нижче наводжу питання і відповіді на них:
  1): Як закінчується афоризм: Немає маленьких ролей, є маленькі ...? Відповідь: А. Актори.
  2): Як закінчується назва комедії А.С. Грибоєдова: Горе ...? Відповідь: Г. Від розуму. '
  3): Як називається комедія Д.І. Фонвізіна? Відповідь: Б. Бригадир.
  4): Як закінчується назва однієї з п'єс А.Н. Островського Свої люди - ...? Відповідь: Б. розрахуємося.
  5): Як називається комедія Н.В. Гоголя? Відповідь: В. Ревизор.
  6): Яка п'єса є у В.В. Маяковського? Відповідь: В. Баня.
  7): Назвіть ім'я одного зі знаменитих комедійних акторів Росії Сандунова. Відповідь: А. Сила.
  8): Як часто називають театральне училище при Державному академічному Малому театрі? Відповідь: В. Тріска.
  9): Яка театральна премія існує в нашій країні? Відповідь: Б. Гвоздь сезону.
  10): Як називається частина костюма балерини? Відповідь: Б. Пачка.
  11): Яку якість має бути присутнім у хорошій балерини? <Відповідь: А. виворотність.
  12): Як в 20-х роках називали американську танцівницю Айседору Дункан? Відповідь: А. Велика босоніжка.
  13): Як називається колективне відвідування театру, музею, кіно? Відповідь: В. Культпохід.
  Тепер є можливість на вихідних приходити з нею додому займатися з 10 до 11. Потрібно буде купити диктофон і у себе в кімнаті надиктувати запис. Тоді під час занять можна буде Катю поцілувати, помасажувати плечі, а потім і оголити груди. Коли розбещеність підніметься до «розпусна» вона задасть питання, правильну відповідь «мені з тобою добре». Тоді вона готова буде вчитися робити мінет, але смак їй не сподобатися. Йдемо в секс-шоп і беремо там ванільну мастило (бананова не подобатися - алергія). 2 рази на вихідних, а потім можна практикуватися на масажі. Через раз 10 дівчина після тренування на масажі запросить до себе додому зробити ГГ масаж, але потрібно звідти прибрати її батька. Для цього в 16-00 в суботу йдемо до кафе і кидаємо пляшку в вітрину, і до Каті. Потім кілька разів секс у неї вдома і в спортзалі. У суботу прийти на годину раніше (до 9-00) і познайомимося з її хлопцем, потім буде розмова про нього. Через пару раз сексу ще один. Катя каже прийти в понеділок до 17-00, можна буде зайнятися сексом при її хлопця. Це його відвадить. У будній день з 18 до 21 підходимо до Катриному дому і з'являється розмова з її батьком, в результаті якого ГГ залишається жити з Катею в будинку. Тепер доступний секс у неї вдома, ну і на тренуваннях також залишається.

  Маша

  У міру прокачування м'язів стають доступними робота на будівництві і аніматором в торговому центрі по вихідним. В один із днів зустрічаємо там Машу і вона дає свою адресу в кварталі «жебраків». Заходимо і піднімаємо відносини жартами, потім вульгарними жартами качаємо розбещеність. При доброму ставленні можна зайти з 10 ранку до 12, коли Маша тренується, і сказати щоб показала цицьки. Ставлення впаде на попереднє, але поступово прокачати поведінку (це швидше ніж в клуб водити). Коли буде «зговірлива» і «розпущена» можна буде зайти вранці з 10 до 13, коли Маша робить зарядку, і умовити показати сиськи. Від сексу вона відмовиться, але ставлення вже падати не буде. Наполегливо пропонуємо секс, поступово прокачивая поведінку і розпуста. Ще потрібно 3-4 рази зводити в клуб і там пом'яти. Тоді під час зарядки можна буде зайнятися сексом.
  Після того як позаймались сексом 5-6 разів заходимо після 20 до Маші і зустрічаємо незнайому жінку, яка виявляється її матір'ю. А також отримуємо доступ в будинок. Заходимо і йдемо в кімнату Маші. Ірина Андріївна (її мама) перевіряє чи можна до неї пройти, дозволяємо їй це зробити, а після розповідаємо Маші про це. (Якщо не зробити цього в середині квесту Маша дасть від воріт поворот і ви її втратите).
  Далі просто проходимо квест з її мамою і в кінці можна буде займатися сексом з обома. Доступ до Маші є з 17 до 18 в залі, вранці з 11 до 13 в тренажерке, ну і ввечері у неї в кімнаті. У версії 0.21 додали можливість ночувати у неї і вранці зайнятися сексом. А також можна в клубі пройти в туалет і отримати мінет, по швидкому перепихнуться біля клубу і можливість запросити її до себе на хату (потрібна квартира в центрі і не проходили квест з Сашею).

  Ірина Андріївна (мама Маші)

  У перший раз зустрічаємо з квесту Маші. З 14 до 19 вона в залі будинку, балакаємо і піднімаємо відносини. Також з 22 до 24 можна поговорити в її кімнаті. Вона запросить на вечерю в найближчу суботу з 18 до 19. Потрібно прийти, інакше втратите продовження квесту (він просто зависне на те, що є). Також коли відносини вище потрібно зі стояком ходити до Маші в кімнату, щоб її мама дрочить ГГ. Після вечері з'явиться можливість у вихідні запрошувати Ірину в бар. Коли стояком прокачаємо розпуста до «розпусна» ввечері на вихідних запрошуємо в бар і звідти ГГ поїде до неї, де вона задасть питання і буде вибір:
  1. Звичайно - вона відшиває
  2. Не знаю - поступово роздягається і робить мінет. Це варіант для розвитку сюжету.
  Далі на інший день розмовляємо з нею вдень і вона запросить на вечерю в найближчу суботу з 18 до 19. Знову потрібно прийти саме в найближчу суботу. Приходимо, говоримо про минулий раз і отримуємо поцілунки. Після цього в той же день до Маші можна буде ходити без перевірки, а в 22 можна зайти до Ірини, яка лежить на ліжку, і побажати спокійної ночі.
  На наступний день, в неділю з 14 до 18 заходимо в будинок, і Ірина тягне ГГ на диван і займається першим сексом. Далі днем ??підходимо до Ірини, і знову вона запрошує на вечерю в суботу з 18 до 19. З'являється доступ до неї з 22 до 24, де можна зайнятися сексом, а також ще і з ранку за бажанням. Ще з 11 до 12 вона у ванній, можна приєднатися.
  Потім в суботу друга вечеря, де ГГ вже отримує секс, поки Маша десь бігає.
  У той же день (вихідний) з 17 до 19 можна зайти і запросити її в бар, де буде вибір. Можна залишитися допізна, тоді буде секс в барі. Потім поїхати до неї і подивитися ранковий секс в ліжку. Можна відразу поїхати до неї і зайнятися сексом і потім з ранку теж.
  Після другого вечері нічого не змінюється. Підходимо в будній день, і вона запрошує на третій вечерю. У суботу приходимо - отримуємо секс, можна ввечері в бар, а в будній день отримуємо запрошення на четвертий вечерю.
  На четвертому вечері Маша застукає ГГ з Іриною і приєднається до них.
  Після цього буде доступний секс біля басейну з 12 до 14, секс в залі з 14 до 19, з 19 до 20 тройничок на кухні з Машею, з 20 до 21 тільки з нею, з 11 до 12 у ванній. Ну і ввечері з 22 до 24 з ночівлею і ранковими можливостями.

  Ельза

  1. На початку, поки мати ГГ (Євгенія) на роботі, риємося у неї в шафі і забираємо трусики по можливості. Вона скоро поскаржиться, що її бос до неї пристає. Тоді можна з 1 вересня зайти в діловий центр в 18-19 і простежити за босом. Так виходимо на Ельзу. Намагаємося підійти в холі в університеті, вона відшиває. Вночі йдемо до цегли, обговорюємо діло за 15 тисяч. У середу в 19 біля університету на Ельзу наїдуть, ГГ заступитися і піде її проводжати.
  2. Після цього можна з нею розмовляти в університеті з 17 до 19 і запрошувати в кіно, в неділю о 19 в торговому центрі. Також під час розмови піднімаємо відносини, а потім пішло жартуємо, як зазвичай, бажано проводжати частіше додому. Після 4-5 походів в кіно ГГ її поцілує, Ельза образиться і піде. Тут буде вибір їхати до неї або залишити. Краще поїхати, помириться і буде доступ в будинок, де поступово, раз за разом, Різдвом подругу, піднімаючи ставлення жартами. Так плавно доходимо до минета. Потім потрібно з нею сходити в кіно в найближчий вихідний. Після чого ГГ отримує мінет в Ельзи дому та доступ в будинок вранці і на вихідні.
  3. Після декількох мінетів можна буде зробити її фото (спрацьовує тільки в її спальні, в інших місцях фото не робиться) і з ним до батька Ельзи, в діловий центр. Йдемо до директора Строй-Сіті і говоримо з ним про маму, отримуємо запрошення зайти до нього на вихідні з 18 до 20.
  4. На 4 раз батько Ельзи почне розповідати чому так себе веде, на 5-й видасть інформацію про Олену Володимирівну, вчительку англійської. На 6-й попросить зробити фото дочки в оголеному вигляді. Робимо це вранці з 8 до 9 в будні, коли Ельза у ванній і приносимо татові. Він зрадіє і каже, щоб в наступну суботу ГГ пішов до Ельзи і почав приставати до неї, він зайде і поговорить з нею.
  5. Після цієї розмови на наступний день приходимо до Ельзи і отримуємо перший секс. Потім можна заходити до неї і займатися сексом вранці, ввечері і на вихідних (в суботу ввечері перед її походом в клуб з подружками можна подивитися на них і викликавши Ельзу, зайнятися з нею сексом, а коли запросив її в клуб можна приїхати заздалегідь і трахнути в ванній , з 16 до 18 вечора подивитися як пустує з подружкою на майданчику). Також в клубі мине. В університеті секс в балетній кімнаті. І якщо звернути на неї увагу англійською, то після семінару буде секс.
  6. Будинки в суботу о 20-00 в спальні можна зустріти Ельзу з подругами. У 22-00 підглядати в спальні як вони перевдягаються і «шпільнуть» Ельзу надорожку. У 14-00 на вихідних можна запросити її в гості в свою квартиру в 8 вечора. Тільки вона не приходить.
  7. Потрібно в вихідні кілька разів привітатися з подругами Ельзи і рендомно випаде ланцюжок відео, де Олена падає з велосипеда. Якщо бути благородним - то ГГ просто піде. Тому «чекаємо її реакції». Далі «ти перша» і отримуємо секс. Далі вона скаже що це єдиний раз і він залишиться в секреті.
  8. Після заходимо в університеті в балетну кімнату і бачимо там Ельзу з Оленою, займаються удвох (раніше такого не було). Потім говоримо з Ельзою у неї вдома про Льоню. Та підтвердить що Лена лесбіянка. Потім в універі ще говоримо як Ельза відноситься до лесбіянок, каже що ніяк. Можна в балетну кімнату заглянути - там Лена з Ельзою разом займаються. Потім 2 рази ГГ пропонує Ельзі уявити що вона займається сексом з жінкою, Ельза відмовляється (говорив в холі універу 1 раз в день). На третій раз ніби як не проти. Після цього в секс-шопі з'являється диск з лесбофільмом.
  9. Диск дивимося ввечері у Ельзи. На кожен перегляд потрібно купувати новий диск. В універі заходимо в бальну кімнату. На вихідних підглядає як дівчатка лижуть біля басейну. Після цього в універі йдемо в бальну кімнату з 14 до 17. Там Лена з Ельзою цілуються і є варіант підійти до них. Після цього диск з Ельзою можна не дивитися (5 раз вийшло, в принципі до появи напису що Ельза завелася від перегляду).
  10. Говоримо з Ельзою про те, що сталося в бальною кімнаті. Розмова з'являється в холі університету. У неділю підглядаємо біля басейну з 17 до 19. Потім говоримо про це в холі в будній день.
  11. У неділю знову підглядаємо, тепер в сауні (взяти на 1 годину) до 19, там Ельза з дівчатками цілуються і все інше. Знову говоримо про це в холі універу. Буде вибір: попроситься до них або дозволити самим розважатися.
  З якоюсь часткою ймовірності можна в сауні «зачепити тазик» і тоді буде відео, як дівчата одягнені дивляться на стінку, ну і відповідно поговорити про це в холі вийде.
  12. Вибираємо перший варіант, вона запитає у Олени і на наступний день знову говоримо з Ельзою в холі. Лена відмовилася, але є варіант з нею самому поговорити (якщо при зустрічі з Оленою і падінням її з велосипеда повестися як лицар, то Лена погодитися відразу, без дзвінка). Дзвонимо ввечері, говоримо що той секс був помилкою і Олена погоджується на тройничок. Якщо вибрати другий варіант і пригрозити - Лена пошле куди подалі.
  Тепер доступний секс в бальною кімнаті, біля басейну в неділю.
  Ще є можливість покликати її до себе на квартиру. Розмова починається на кухні в суботу. Увечері в 20 в квартирі ГГ дивимося відео. Якщо до цього в квартирі проходило виховання Саші - Ельза не прийде.

  Антоніна

  Зустрічаємо її, коли влаштувалися на роботу аніматором в торговому центрі (потрібна максимальна статура). Далі під час роботи в торговому центрі в один з днів Антоніна (директор) викличе до себе і накаже ввечері відвезти коробки. На складі в перший раз зустрічаємо Дашу, дочка Антоніни. Відвозимо коробки, пропонуємо масаж (навик не менше майстра), який будемо робити 3 дні на тиждень.
  Робимо просто масаж, поки не піднімемо відносини. Потім можна йти далі за схемою раз просунулися (поставивши в незручне становище), один-два рази зробили нормальний масаж для відновлення добрих відносин. В якийсь момент (коли перевернемо її на спину при масажі) вона запропонує міряти нові труси за додаткові 500 рублів. Відмовитися не можна, так що приймаємо запрошення. Далі робимо масажі, поступово розбещеність піднімається, а завдяки гострим моментам падає поведінку.
  Коли Антоніна дозволить масажувати свою кицьку, вона запропонує ГГ зробити серію фотознімків. Це показник просування по квесту (відмовитися не можна). На наступному масажі вона запропонує сходити в басейн, а потім щоб ГГ лизнув їй. Якщо погодиться, то квест провалиться. Так що посилаємо куди подалі.
  Як не дивно можна буде потім ще їздити і робити їй масаж. У найближчий вихідний працюємо аніматором і з'являється сцена в її кабінеті, де ГГ підписує договір і отримує мінет.
  Далі їздимо робити масаж, даємо їй що вона хоче. Після декількох поїздок з'явиться можливість її трахнути. На наступну поїздку теж, але тут вона зупиняє ГГ і задає питання. Є два варіанти відповіді:
  1. Секс без зобов'язань. Тоді секс коли вона подзвонить і все. Багато квести стануть недоступні (обидві її дочки, розкрутка Саші)
  2. Відносини. Вона дає ключ від будинку, можна приходити туди і вночі спати з нею. Також з'являється вихід на її дочок.
  Після вибору другого варіанта передпокої до Антоніні і розмовляємо з нею. Вона запропонує бути агентом ГГ, що підвищить дохід від роботи аніматором у вихідні та іноді вона буде дзвонити і пропонувати знятися в рекламі. Це основний дохід для тих, хто не скористався чітамі або зломом гри. Також з цією гілкою зав'язані кілька квестів.
  Якщо мало приділяти їй увагу в один з вихідних вона запросить сусіда і з'явиться сцена жорсткого сексу (при виборі відчитати), після чого в гостях у неї будуть тільки жінки, в тому числі Ельза та Ірина Андріївна. Якщо вибрати спустити на гальмах, то пізніше чоловік прийде ще раз і ви нічого не зможете зробити.
  Доступний секс в спальні з 23 до 0, можна з нею спати вночі, ввечері поговорити і прийняти душ, відео в басейні (вихідний в 7 вечора, приходити зі стояком) і у ванній (будні дні 7 вечора), а також на роботі в торговому центрі (підійти із стояком).
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Альтернативний варіант при виборі «секс без зобов'язань». Тоді ми продовжуємо їздити до неї понеділок, середа та п'ятниця і робити масаж. А також вона іноді телефонує і пропонує під'їхати до неї для сексу. Після 5-6 раз можна буде зателефонувати їй зі своєї квартири і покликати до себе, що дасть доступ до нових відео.

  Даша, (дочка Антоніни)

  У перший раз зустрічаємо її з квесту Антоніни в магазині. Потім йдемо в клуб, маючи в кишені таблетку екстазі, яку купуємо у Цеглини вночі. У клубі дивимося що за шум, допомагаємо мажору і він запрошує потусити з ним. Там зустрічаємо Дашу, пропонуємо їй екстазі, їдемо до чуваку на хату і спостерігаємо сцену сексу.
  За квесту з Антоніною отримуємо доступ до її будинку. З 15 до 18 в залі можна підійти до Даші, вона пошле, з'ясовуємо в чому справа. Йдемо в клуб, знаходимо мажору, вимагаємо щоб видалив відео. Він погоджується. Йдемо до Даші, говоримо що відео видалено. Тепер з 15 до 18 в залі з нею можна базікати і піднімати відносини і розбещеність. Також буде дзвонити Антоніна і просити забрати її з коледжу. На одній з перших поїздок потрібно відповісти на її запитання про відносини з мамою - просто секс. Тоді піде продовження квесту і на 4-5 поїздці Даші НЕ буде на місці, йдемо шукати. Знаходимо у коледжу з подругою, підвозимо. Наступного разу теж саме, тільки подругу з собою беремо, після чого підслуховує їхню розмову. Далі запрошуємо Дашу на побачення (потрібна пляшка вина) в неділю в своїй квартирі (знімаємо в центрі) в 18. Таких побачень буде 3. На третьому буде секс і можливість запрошувати Дашу «на хату» при наявності вина в рюкзаку. Також з 18 до 20 отримуємо доступ до її кімнати з можливістю сексу, а з 20 до 21 і у ванній. З 18 до 20 написано що Даша в залі, але при натисканні кажуть що пішла. Якщо у ГГ стояк, то вона в залі і можна зайнятися сексом. Також доступний секс у вихідні біля басейну, ну і допомогу при стояку з 15 до 20 в залі. У себе в кімнаті вона відмазується.
  Після 5-6 раз сексу в спальні можна запропонувати анальний секс, для чого купуємо спеціальну мастило в секс-шопі і поступово розробляємо анус (якщо поквапитися Даша відмовить і варіант буде втрачено - розробити приблизно 5-6 разів).
  Також варто заходити в кімнату Даші з 16 до 18, можна поймть її розмова з Мариною і потім вона буде заважати вам займатися сексом з Дашею (це якщо ви вже з нею займаєтеся сексом) - актуально для версії 0.21. Через якийсь час з'явитися розмову з ними обома і після цього буде доступний тройничок.

  Марина, (друга дочка Антоніни)

  У перший раз зустрічаємо на кухні в 10 ранку, але це необов'язково. Потрібно зловити момент коли вона там з Антоніною. Для цього приїжджаємо вночі до неї і займаємося сексом. На кухню спускаємося з 9 до 11. Дивимося ролик, і їдемо з Мариною в місто. Після цього можна буде заходити до неї на роботу в торговому центрі, у неї вдома і спілкуватися. Через компліменти піднімаємо відносини, і незабаром з'явиться можливість запросити її в кафе, де вибираємо їжу без м'яса. Тоді вона незабаром запросить ГГ на ярмарок, де попросить допомогти їй побороти сором'язливість. Погоджуємося, але після першого прохання вона ображається і йде. Коли зайдемо до Антоніні в будинок зустрінемо Марину, яка згодна вже на умови ГГ. Тепер потрібно зловити всі ролики з нею на цьому етапі: вранці з 7 до 8 у ванній, на зарядці 8-9, 9-11 кухня, 13-15 зал, 15-19 робота в ТЦ, 19-20 ванна Марини, 20 24 її кімната. Також потрібно запрошувати її гуляти по району і водити в кафе. Поступово будуть доступні нові дії. А потім вона ще раз покличе на ярмарок і знову по колу, але вже з дотиками. Визначальним моментом буде сцена в залі з 13 до 14, там потрібно попросити роздягнутися до білизни і цілуватися. Поступово будуть з'являтися нові відео, поки не дійде до минета. Потрібно раз 20 «дати в рот» щоб в своїй спальні з 21 до 24 Марина заговорила про свого хлопця.
  Далі через пару днів знову заходимо до неї в спальню ввечері і вона пропонує перший секс. Через кілька днів в залі з 13 до 14 потрібно запитати «як вона». Марина розповість і погодиться на секс коли ГГ захоче. Далі йде сцена з Антоніною з донькою.
  Тепер буде секс майже повсюдно буває Марина, згідно її розкладом. А також вночі, якщо прийти до неї і якщо лягти спати з Тонею, а потім дочекатися поки вона засне і тихенько піти до Марини. Також якщо часто кінчати в дівчину, то вона може завагітніти і мати її відішле в Європу, відповідно більше її в грі не побачимо (актуально для версії 0.19 і вище).
  Багато займався сексом з Мариною, приблизно до рангу «закриваються отвір». З 16 до 18 заходив до Даші в кімнату, вона все відшивала. Потім зайшов в 19-21 і напоровся на відео, де вона визнається Марині, що зустрічається з ГГ. На наступний день з 18 до 21 заходимо в спальню Марини і дивимося відео як вона радиться з мамою. Після цього при спробі покликати Дашу на квартиру або зайнятися сексом в її кімнаті встряє Марина. Після 5-6 таких зустрічей з'являється вкладка «обговорити ситуацію» (краще в залі). Вибираємо обох і тепер при заході в спальню Марини можна покликати сестру. Далі потихеньку розводимо на секс з обома.

  Яна (зведена сестра героя)

  В середині липня мама ГГ попросить його розгребти кімнату. Коли зробимо поговоримо про це з мамою. Вона скаже, що зведена сестра приїде і буде там жити. Яна з'являється десь на початку серпня. Відносини з нею піднімається через:
  - в 6 ранку можна зайти на кухню, приготувати каву і віднести в кімнату Яни;
  - при хорошому статурі з 7 до 8 в залі допомагаємо робити зарядку;
  - в 7 вечора робимо масаж (потрібен навик масажу на рівні майстер інакше пошле);
  - гуляємо в парку;
  - допомагаємо з уроками.
  Щоб просунуться по квесту потрібно підняти її розбещеність до «розкріпачена». Для цього підглядаємо у ванній вранці з 8 до 9 і ввечері з 20 до 21 (5-6 разів кожну дію). Але основне це нічні ласки. Для цього з 10 ранку до 18 вечора на кухні підсипає їй снодійне (один раз в тиждень) і в ту ж ніч доводимо до оргазму. При цьому зберігається на початку і після кожної успішної спроби. Якщо не вийде ставлення сильно зіпсуватися і простіше перезавантажитися. Взагалі нижче нормального відносини краще не опускати, витягнути назад дуже складно, стежте за цим.
  Коли Яна погоджується поїхати в ТЦ і купити купальник ( «розкріпачена»), заходимо до неї в кімнату і тиснемо опцію «їхати за купальником». Потім потрібно буде у вихідні ще з нею їздити і купити 8 речей, все що куплено показується в списку у героя. Також гуляємо в парку і на пляжі бажано пройтися по всіх трьох вкладок, застаємо у ванній вранці і ввечері і робимо масаж ввечері. Можна ще вночі попестити, один раз тільки робив (не знаю впливає чи ні). Також вранці каву в ліжко і допомогу в зарядці. І тоді після пляжу (коли всі 8 речей куплені) заходимо до себе в кімнату (я зайшов після випивки на пляжі), там з'являється Яна і кличе поговорити в парк. Отримуємо довгий поцілунок і дівчина втече.
  На наступний ранок Яна прийде до кімнати ГГ і запропонує поводитися як брат і сестра. У вихідні після 10 говоримо з сестрою в її кімнаті. З'являється вкладка «Поговорити про Яна», якщо у ГГ з нею добрі стосунки. Так дізнаємося, де Яна шмотки бере. Також у вихідні говоримо з мамою (можна і в будній день, після розмови з Оксаною) і вирішуємо перекрити Яні кисень. На наступні вихідні знову говоримо з Оксаною і Євгенією, налаштовуємо проти Яни. Далі в її кімнаті (у мене вже були канікули) запитуємо «що сталося?» І пропонуємо варіант. Після ввечері можна зіграти з нею в карти. Після кількох програшів (3) йдемо до Вовану і беремо у нього краплені карти. Після кількох програшів Яни у неї в кімнаті буде доступний розмова про це. Говоримо і отримуємо доступ до її тіла. Пестить у ванній, на зарядці і де можемо. Через деякий час Яна сама прийде поговорити в кімнату ГГ. Пропонуємо альтернативний варіант, вона відмовляється. На наступний день сама приходить і погоджується. Увечері граємо з нею в карти і отримуємо мине. Тепер є доступ до орального сексу в її кімнаті, на кухні та у ванній. Через деякий час Яна запропонує зайнятися анальним сексом з нею за Айфон. Його купуємо в ноутбуці і в найближчі вихідні даруємо Яні після 10 ранку у неї в кімнаті. Під час сексу потрібно потихеньку, інакше облом буде. Потім граємо з нею в карти і в якості виграшу вибираємо анальний секс. В кінці дівчина погодиться на наступні за 2 тисячі кожен.
  Далі в суботу потрібно зайти в свою кімнату з 13 до 14, прийде Яна і попросить ноутбук. Віддаємо і йдемо на кухню. Виганяємо її і дивимося історію. У неділю в теж час Яна знову прийде, запитуємо про хату і пропонуємо альтернативу. Обіцяє подумати. У вівторок з 18 до 19 прийде до кімнати в одному рушник і дасть свою згоду. Якщо цей момент пропустити, то квест з нею може зависнути (тиждень приходив після 21 і на наступний тиждень Яна не приходила).
  Тепер є можливість сексу з нею вночі. Ну і багато моментів колишнього сексу змінилися, в тому числі і на пляжі. Вже не можна допомогти з уроками, є тільки секс (з закінченням всередину, можливо в наступних версіях завагітніє).
  У суботу в 13 Яна знову підходить і просить ноут. Йдемо за нею на кухню і займаємося сексом.
 6. Admin від 18 квітня 2018 11:22
  Саша (сестра найкращого друга по сусідству)

  Живе в сусідньому будинку разом з другом дитинства Шуріком. Можна заходити з нею спілкуватися, проситиме грошей і енергетик - відмовляти. Можна підглянути за нею у ванні. Для цього зайти до неї вранці або ввечері і уткнутися з глухі двері. Поговорити про це з Шуриком, він допоможе за 5 тисяч. Тепер можна з 18 до 19 вечора підглядати.
  Коли м'язи будуть накачані по максімумуіщем роботу в ноутбуці, там з'явиться пропозиція знятися в рекламі у Нестора. Пару раз до нього заходимо, пропонуємо себе в якості моделі. На якийсь раз він погоджується (зазвичай коли знялися в рекламі по квесту Антоніни) і 4 дні працюємо на зйомках за 100 тисяч. Ходимо до одного, кличемо його на вулицю і балакаємо про телиць кілька разів, потім про сестер. Заходимо в будинок і бачимо привітну Сашу з пропозицією миритися. Потім кличемо Шурика, який це пояснює. Далееобщаемся з Сашею, домовляємося про побачення в п'ятницю в 6 вечора в кафе. Після побачення підходимо до неї в її будинку і домовляємося про наступне побачення на суботу 18 в кафе. Там домовляємося про фотосесіях, потрібен буде професійний фотоапарат, його купуємо в ТЦ за 130 тисяч. У вихідні у неї вдома проводимо першу фотосесію. Далі йдемо до Антоніні і ввечері у неї вдома говоримо про Сашка. Вона пропонує зробити фото на даху хмарочоса.
  У суботу вдень йдемо до Саші і кличемо на фотосесію (потрібно зняти квартиру в центрі або попередньо зайти домовитися з адміністратором), ввечері з фото до Антоніни. Вона пропонує ГГ укласти з Сашком агентський договір у майбутньому, а поки договорна зйомку нижньої білизни. У неділю вдень йдемо до Саші і проводимо зйомку. Потім знову до Антоніні, передаємо фотографії. Вона пересилає агентський договір на ноутбук ГГ, його дивимося в своїй кімнаті. Додаємо варіант ню і пересилаємо Саші. Через 3-4 дні вона прибіжить в кімнату ГГ з претензіяміі підпише договір. Після на вихідних проводимо фотосесію в негліже. Потім до Нестору, він підкаже, що робити далі. Сайт замовляємо в ноутбуці, абонемент в тренажерний зал (60 тисяч) беремо в спортивному центрі у адміністратора, як тільки сайт буде готовий. Там же беремо річний абонемент в салон краси - 150 тисяч. Заходимо до Саші і віддаємо їй обидва абонемента. Також в неділю треба з'їздити і купити їй гарний одяг.
  На ноут приходить пропозиція знятися в рекламі продуктового магазину. Погоджуємося і в найближчі вихідні до Сашка додому, їдемо разом з нею на фотосесію, отримуємо 6 тисяч. Через парудней кличемо Шурика і питаємо «що сталося?». Він розповідає що у Саші з'явився хлопець, з яким вона тусить в клубе.Едем ввечері клуб і жорстко забираємо звідти Сашу до себе в квартиру. Якщо закликати до відповідальності - вона просто пошле і квест накриється.
  (Невелика фішка -після того як заберете Сашу в квартиру більше нікого ви туди запросити не зможете. Маша, Аріна, Олена, Антоніна все в прольоті. Тільки Лизавету по дзвінку).
  1 день - загрожує
  2 день - загрожує, можна почати виховання
  3 день - загрози
  4 день - виховуємо і залишаємо трохи їжі
  5 день - загрози, дістаємо член, Саша відмовляється, йдемо. (2 варіант - похвалити результату не дає, тільки відтягує процес)
  6 день - відмовляється брати член
  7 день-ГГ отримує що хоче і розробляє анус.
  І так далі. Примарной на 12 день з'явиться можливість анального сексу і дію «відпустити додому» .У той день, коли відпускаємо, можна зайти до тітки раді і запитати «де Саша?». Та розповість що Саша змінилася і постійно замикається в кімнаті, ну і на тренування ходить.
  Будинки на ноут в перші 3-4 дні прийде пропозицію про фотосесію, але маленьке. Краще від нього відмовитися і чекати друга, побільше. Прийде контракт на 60 тисяч, погоджуємося і до Сашка. Вона все ще дметься, тому йдемо до Нестору і купуємо його одіж за 80 тисяч. Просимо відправити його Саші з позначкою. Після чого вона сама прийде до ггс примирливим сексом і потім на зйомку. Тепер доступний секс в її будинку. Пропозиції на ноут будуть надходити, але запропонувати Саші можна тільки ввечері в будні дні.
  Також у версії 0.21 з'явилася можливість зняти для неї будинок за 60 тисяч. Нові локації і сцени сексу. Тільки не нашелкак їй роботу пропонувати, тільки про секс і думає. Пропозиція взяв, а працювати вкладки не знайшов. Хто знайде - пишіть на форум.

  Юля Петрівна (бабуся героя по батькові)

  Ловимо момент на кухні з Яною з 9 до 10 з'явиться вкладка «запитати Яну в чому справа» (відносини з нею повинні бути «готова на все». Вона розповість про бабу Юлю, що та повернулася. Говоримо про це з матір'ю і дізнаємося адресу. передмістя, вул. Миру, будинок Юлії. О 10 ранку можна буде подзвонити у двері. Якщо випаде онуком - вижене і квест піде по основній гілці. уявляєте ремонтником - це вихід на альтернативну. Йдемо, тут же повертаємося і дзвонимо у двері. Займаємося краном , а коли починає приставати - погоджуємося (якщо отбрить -вона вижене і секс буд ет недоступний). Після можна до неї приходити займатися сексом і отримувати за ремонт 1000рублей. Після 20 раз вагінального сексу вона подзвонить і скаже що все. На цьому вверсіі 0.21 з нею все закінчується.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Основна гілка. Потрібно представитися онуком при першій встрече.Через якийсь час заходимо на вихідних в кімнату Яни і тиснемо вкладку «запитати чого Грута» .та розповідає про Юлію Петрівні інформацію, що та шукає гроші. У будній день з 19 до 20 потрібно бути вдома і запуститися відео з приходом Юлії в гості. Вона попросить грошей, мама відмовить, а ГГ може дати 100 тисяч рублів. Тоді з'явиться возможностьзаходіть до неї в будинок, базікати, дивитися у ванній і пригощати в барі в четвер і в п'ятницю.
  На момент першого приходу ставлення до ГГ - «Недолюблює» (починається з 350) .Даем їй гроші, коли просить.
  Ну і буде далі тягнути гроші, поступово все добрея і заграючи з ГГ. Основні моменти з квесту - подати їй рушник у ванній і обтерти її, намазати її кремом біля басейну, приходить і дозволяє підглядати за нею. Перший секс автор обіцяє в версії 0.23.
  Будній день (все крім п'ятниці і суботи): спить з 0до 9, 9-10 зникає, 10-12 ванна, 12-14 кухня, 14-17 зал, 17-18 в спальні за компом, 18-21 в своїй спальні, 21-22 кухня, 22-23 ванна, 23-24 спальня. ГГ може з 14 до 16 позасмагати біля басейну.
  У п'ятницю та субботус 9 до 10 Юля приїжджає з тусовки, якщо до цього заглянути до неї в спальню, то її там не буде. З 10 до 13 сидить в залі, 13-15 ванна, 15-18 в залі, 18-21 спальня, 21-22 ванна, 22-24 спальня приміряє шмотки. В 0-00 заходимо в спальню і бачимо що її немає. З 22 до 24 її можна знайти в барі і пригостити бухлом.

  Лізавета (завучуніверсітета, дружина ректора)

  У холі універсітетаподходім до Вовану і виконуємо два його завдання. Після цього він стане спілкуватися з ГГ і допомагати в деяких моментах, а ГГ отримає можливість їздити по вихідним в будинок ректора (з 10 ранку) і допомагати там. А також в університеті пропонувати допомогу Лизавете і піднімати її ставлення, але це доступно після 3-4 поїздок в будинок по виходним.Когда ставлення підніметься можна допомогти їй сервірувати стіл, а потім вона запросить приєднатися до їх сімейного вечері. Після цього в університеті ректор вилаяв ГГ. Продовжуємо в тому ж дусі і ще раз залишаємося на вечерю. Ректор посварить ще раз і тоді ГГ пробує заходити до нього, поки не зловить момент його сексу з хлопцем (у мене вийшло з 18 до19 вечора). Відносини з Лізаветтой повинні бути «рада допомогти» і вище, інакше потім буде динамить. Підходимо до лошка в холі, і змушуємо написати заяву. На наступний день йдемо в університет, але поліція не пускає. Заходимо ще раз і до Лизавете. Там можна буде вибрати дві лінії поведінки:
  1. Запропонувати підтримку - тоді буде доступний вхід в її будинок і деякі відео. Це основна гілка, в версії 0.22 реалізована основа і перший секс в барі.
  2. Запропонувати вирішити питання - альтернативна гілка, жорсткий розлучення на секс.
  Вибрали другий варіант і йдемо в хол до Лошку.Заставляем забрати заяву і на наступний день до Лизавете за оплатой.Для продовження необхідна розмова з мамою ГГ, вона зрадіє що з навчанням все добре, їй якраз завуч позвоніла.Дальше в принципі все просто. Висуваємо вимоги, Лізавета погоджується. Знадобиться фотоапарат, його купуємо в ТЦ, і потихеньку Різдвом Лизавету на фотосесіях ваудіторіях (бажано міняти кожен раз). Після з нею буде доступний секс.
  Також можна перебуваючи в своїй квартирі з 19 зателефонувати їй на телефон, викликати до себе і зайнятися сексом. А якщо сфотографувати її і показати Вовану в університеті після 19 вечора, томожно влаштувати тройничок. Для цього на наступний день йдемо до кабінету до Лізи і говоримо про секс утрьох. Потім на наступний день вранці в хол до Вовану і кличемо до Лізи.
  Також можна надалі влаштовувати тройничок у себе на квартирі. Підходимо до Вовану, запрошуємо на квартиру і дзвонимо Лізі.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Якщо вибрати перший варіант при виборі допомоги Лізаветте (підтримка), то отримуємо доступ до її будинку.
  У вихідні з 9 до 11 господиня на кухні, з 11 до 15 відпочиває біля басейну, можна поговорити і принести коктейль. Після нього є можливість поговорити і пожартувати, що викличе позитивну реакцію. З 15 до 18 спілкуємося ній в залі і можемо запросити в бар, де вона нап'ється і розповість про своє життя. Так само із залу можна запросити на шопінг (3-4 рази для підняття відносин, щоб відійшла від своєї проблеми). З 20 можна через спальню потрапити до неї у ванну і подати рушник. З 21 до 22 вона в спальні лежить, а з 22 до 24 з нею там можна поспілкуватися.
  У будній день о 7 ранку можна зайти у ванну (через спальню) і підглянути за нею.
  У якийсь момент в розмові промайне що їй вже набагато краще ( «поговорити»). Тоді можна в університеті підійти і запитати про її стан у неї в кабінеті. Там же пропонуємо допомогу. На наступний день отримуємо прохання почистити басейн. Робимо це ввечері і Ліза спостерігає за процесом. Друге прохання - допомогти з покупками, їдемо з нею відразу. Приїжджаємо в будинок, ав ньому нікого.Третій варіант прохання - забрати продукти з ТЦ в 18. По приїзду Ліза хоче віддячити і з'являється вибір:
  а) взяти гроші
  б) відмовитися.
  Відмовляємося і продовжуємо допомагати. Після третьої чистки басейну Ліза в ньому захоче поплавати і попросить ГГ піти в будинок. Після п'ятої - вже при ньому і можна буде зробити комплімент. На сьому чищення басейну Ліза вже мало не притискається до ГГ. Після цього можна на вихідний їхати з нею в бар, там вкладка «заглянути під поділ» і секс з п'яною Лізою. (Без чистки басейну вкладка в барі ні до чого не призводить) .Після цього в бар її вже не запросити. І гілка закінчується на версію 0.22. Можна ще допомагати, але більше відео сексу в файлах не знайшов, тільки ті що в барі.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Невеликий відступ. Можливий такий баг:
  У п'ятницю обіцяв допомогти і не прийшов. У суботу відпрацював і залишився на вечерю вдруге, в понеділок прийшов до університету і отримав наганяй від ректора. У той же день зловив його за сценою сексу і далі по квесту. Після всього прийшов до Лизавете, накричала що підставив її і вигнала, ставлення впало на доброзичливе. На наступний день продовження квесту не було і допомогу надати не міг щоб підняти відношення.
  Спробував підійти до Лизавете відразу після прочухана від ректора в понеділок. Отримав від неї догану, на наступний день допомагаю з продуктами і ще 2 тижні. Ставлення не росте.
  Вирішується перезавантаженням і приходом в п'ятницю з подальшою допомогою.

  Аврелія

  Для початку відносин потрібно погодиться на свінг з нею і Марком іпровесті його. Потім вдома в ноутбуці залазимо в мережу і з'являється вкладка «Написати Аврелії»:
  - Вітання
  -здоровий провели час
  -Як щодо зустрінеться тет-а-тет?
  -Ми просто друзі
  І вона погодиться зустрінеться в Чкаловському районі в п'ятницю з 20 до 21. Краще все це робити в четвер і в п'ятницю зустрітися, інакше буває що не спадає і квест втрачається. Зустрічаємо Аврелія, йдемо до неї додому і бачимо сцену минета.
  Після цього в будь-який день з 12 до 18 дзвонимо їй по телефону і запрошуємо в парк погулять.Випіваем разом пива і проводжаємо додому (при прогулянці пізніше 20, вона відмовиться), де отримуємо секс, якщо погодимося увійти. Надалі достатньо зателефонувати їй, зустрічаємося в парку відразу отримаємо опцію проводити додому з подальшим сексом.
  Алена (вчителька англійської)
  Альтернативна гілка. Щоб її розвести на секс потрібно «Кемарі» на її уроках у вівторок і четвер раз 5-6 протягом семестру, а такжепройті квест з Ельзою і поспілкуватися з її татом. Він видасть по ній інформацію, яку можна використовувати, коли вона наїде на ГГ і не пустить його до іспитів в грудні. Тобто до грудня вже потрібно поговорити з татом Ельзи і отримати інформацію. Потім йдемо на семінар в грудні, і коли Аленанаедет, схопити її за горло і оттрахать. Потім ще кілька разів, а заодно в тренажерному залі в понеділок, середу, п'ятницю з 17 до 18. Для продовження потрібна квартира в центрі.
  У якийсь раз затримавшись після англійської даємо їй ключі від квартири щоб вона там прибрала. І в 19 приходимо туди, і отримуємо секс. Також в секс-шопі можна купити БДСМ костюм і тоді з'являться дополнітельниесцени сексу з нею.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++
  Основна гілка. Ходити на англійську і займатися серйозно. Тоді відношення до ГГ зростає до доброзичливого. Ну і з'являється можливість сексу з Ельзою після уроку, якщо з нею є відносини. Далі не знайшов поки.
  У листопаді потрібно зайти днем ??до завуча і з'явитися пропозиція від Олени допомогти їй провести новорічне свято. У 7 вечора йдемо додому до неї, обіцяємо впоратися.
  Будинки заходимо в ноут, домовляємося про зустріч з групою. На зустрічі можна домовиться дешевше і поговорити про них з Нестором.
  Далі друкована продукція. У ноут знаходимо фірму, в якій самі і працюємо. Тиснемо відмовити. Йдемо на роботу. З'являється вкладка порахувати вартість - виходить 10 тисяч. Погоджуємося.
  Третє що потрібно зробити це знайти спонсора. Розмовляємо з Антоніною - вона погоджується. Після всього йдемо до Олени додому і доповідаємо про виконану работе.Она запрошує 29 грудня з 16 до 19 в клуб, допомогти їй. Приходимо в призначений час. Там вкладка «йти на підготовку до вечірки». За це просимо стати репетитором - в будній день доступ в будинок з 18 до 20.
  Є можливість підійти до неї в нічному клубе.Она отошьет, пообіцяє посленового року. Після вечірки підходимо і вона трохи потанцює. Коли ГГ прийде до неї в будинок займатися, вона скаже що це було непорозуміння попросить забути про це. З'явиться вибір:
  1. «Про що забути?» - погодиться з ней.Тогда вона попросить називати її Оленою.
  2. «Не можу про таке забути» - відмовитися
  Йдемо за першим варіантом. На наступний раз піднімаємо їй настрій - 8 разів. Читаємо текст уважніше, потім потрібно буде відповісти на її запитання (Няньки, чорний, Скутер) щоб поїхати в боулінг. Після нього розходимося.
  На наступному занятті піднімаємо настрій і отримуємо перший поцілунок. Потім в боулінг і після можна провести до будинку з поцелуем.Также можна «підняти настрій» з поцілунком і продовженням. Комбінуємо по можливості і досягнемо результату. Далі просто.
  Коли розкрутимо на секс, стане возможнимпродолженіев нічному клубі в туалеті в суботу.

  Рада (мати Шурика і Саші)

  За нею можна підглядати з 21 до 22 в спальні батьків на 1-му етаже.С 19 до 20 можна підглянути в душі, з 20 до 21 поговорити у ванній. З 17 до 19 поговорити в спальні. Підходимо до Шурику, балакаємо про телиць кілька разів. Потім про матерів. Потім буде кнопка «розпитати про маму з татом». І потрібно кілька разів підглянути, як вона з чоловіком сексом займається. Потім йдемо гуляти в парк днем, і там пристане циганка. Даємо їй гроші і йдемо додому. На наступний день до Шурику і пробуємо зайти в будинок, але один зупиняє, говорить що батьки сваряться.
  Наступного разу заходимо з 10 ранку і зустрічаємо батька Шурика, він їде в командіровку.Теперь ГГ можнет підсипати на кухні збудник для жінок, який купив в секс-шопі. Ну і налагоджуємо з нею стосунки шляхом компліментів, жартів і вульгарних жартів. З 21 до 24 можна буде базікати в спальні, витріщатися на цицьки і допомогти по дому.Помогать і пішло жартувати потрібно і на її роботі, автошини в Чкаловському з 10 до 19.Когда запропонує помацати сиськи, приймаємо пропозицію і на наступний день можна їхати в клуб, де побачимо як вона запалює. Проводимо її додому, говоримо що доглядаємо і чекаємо подяки - отримуємо мінет прямо на вулиці.
  На наступний день говоримо про це ввечері в її спальні. Вона попросить нікому не говорити і з'являється вибір: чи погодиться і піти або вмовити. Вибираємо останнім і отримуємо секс в нагороду. Доступний секс на роботі через пропозицію допомогти. Також вранці 8-9 сексі ввечері у ванній 20-21 мінет, і з 21 до 24 допомога і подяку. У вихідні вранці секс у ванній, потім можна запропонувати допомогу в спальні і з'їздити з нею по магазинах, а потім і просто пустувати.
  Режим: з 8 є доступ в будинок, 8-9 можна поспілкуватися у ванній, 9-10 миється і можна підглянути,
  Також можна після того як кілька разів поговорили з Шурікомо матерях, з'явиться можливість запросити його подивитися порнушку, а потім він буде запрошувати в свою лазню подивитися на свою матір.
  У версії 0.21 є обмеження по часу. Тобто чоловік повертається через якийсь час.

  Бажена

  Працює адміністратором в тренажерному залі. Просто підійти не вийде, потрібно через Шурика. Після кількох разів перегляду спільно порно і підглядання за його мамойв лазні він познайомить з Баженов (зайти днем ??в вихідний). І потім можна буде з нею поговорити втренажерке.Потом вранці кілька разів заходимо в спортзал, де бачимо як з Баженов тренер молодий займається. На третій раз видно що він до неї пристає. Йдемо до Шурику і розповідаємо що бачили, але він вірить подрузі. Тоді йдемо до Баженов і говоримо про Лисом.После цього можноо проводити після 21. Кілька разів проводили, з'явиться возможностьпрігласіть її на обедс 12 до 14 дня на її работе.После другого обіду можна буде запросити Баженов в ресторан. Купуємо мартіні в ТЦ і ще раз веземо в ресторан. Після нього їдемо до неї додому і дивимося фільм.
  Потім можна проводжати з пляшкою мартіні і біля під'їзду запропонувати подивитися фільм.3раза налили і погладили волосся. Якщо мало налити (2) -вона отошьет, якщо багато (5) - теж.
  Далі знову проводжаємо з пляшкою мартіні і після 3 раз налити можна помацати волосся, поцілувати і вибір:
  1. Торохнути - і все відносини закінчаться.
  2. Напитися в мотлох - це вихід на довгострокові відносини. Тепер можна на вихідних її запрошувати погуляти. Проводжати вже не обов'язково.
  У найближчий вихідний з 10 до 24 можна зайти до неї в гостіпоболтать і запросити погулять.До цього бажано в ноутбуці подивитися серіал «щоденники вампіра». Після вихідних в обід можна запросити Баженов в парк, бажано це робити кожен день і тоді в найближчу суботу застанемо її будинку з опухлими очима. Відбудеться розмова і при виході Баженапопросіт ГГ скласти їй компанію в клубі в 19 вечора. У клубі вона нап'ється і попросить її трахнуть.Есть вибір і на цей раз краще погодиться, інакше виженуть і розірве відносини.
  Після цього можна буде заходити до неї на вихідних спілкуватися, дивитися кіно з сексом і спати у неї.

  Тітка Ніна

  Піднімаємо відносини компліментами, даруємо троянди. У ванній з 21 по 22 можна підглядати і трохи підняти розбещеність. Вранці після зарядки можна подивитися порнуху і подрочить. Якщо тітка зловить, у неї потихеньку зміниться поведінка. Правда відношення падає і підняти його не так легко як у перших персонажів. Після цього йдемо до неї в спальню і риємося в речах. Добре б знайти трусики і забрати їх. Коли накопичиться 2пари з'явиться можливість подрочить на них в своейкомнате. Краще це зробити з 16 до 19, тоді тітка вас зловить. Також з 18 до 20 на кухні можна підсипати їй снодійне, що приспить її на найближчу ніч і помацати, що підніме розпуста.
  Після 4-5 раз коли тітка підловить в спальні тиснемо «сказати що вона помилилася», а потім запропонувати їй самій подрочить. Вона погодиться, коли розбещеність буде «без комплексів». Після цього брати її труси вже не потрібно. Зате вранці потрібно кликати тітку і вона допоможе зняти напругу. Також після 10 потрібно дивитися порнушку, і коли тітка застане, запропонувати їй попрацювати ручками. Також після 23 потрібно зловити відео, коли тітка мастурбує у себе в спальні (кілька разів зайти, поки не з'явиться). Потім поговорити з нею про це в її спальні з 22 до23 ночі. На наступний день з 16до 19 обговорити те, що сталося в залі. Далі вранці можна попросити тітку лизнути, а потім ще й груди показати.
  Через 5-6 разів такої допомоги заходимо перед сном в спальню тітки і робимо особливий комплімент. Виходимо і заходимо ще раз, починаємо чіплятися і отримуємо відмову. На наступний вечір знову пристає і знову відмова. Після 23 дивимося як вона мастурбує. На ранок можна спробувати приставати на кухні, ловимо відмову і далі ввечері перед сном знову до неї в спальню. Там говоримо про домаганнях (якщо така можливість не з'являється значить на наступний вечір) і тітка погоджується вранці робити мінет. Порно після 10 дивитися вже не потрібно. (Всі також «уперта» і «без комплексів»). Мине вона робить до 11 ранку, потім можливість пропадает.Еслі в залі поговорити з нею про мінет можна поступово довести до мінета в різних кімнатах. (Це не обов'язково, можна до сексу розвести і без цього).
  Далі в спальні з 22 до 23 з'явиться можливість «пестити тітку». На наступний день можна буде черезето дію роздягнути і зайнятися сексом, після чого тітка вижене зі спальні. На наступний день з 16 до 19 обговорюємо те, що трапилося в залі, а потім з 22 до 23 знову займаємося сексом (якщо не обговорити - можливості не буде).
  Далі кілька днів (3 дні) поспіль доводимо тітку до оргазму і обговорюємо з нею це в залі. Тепер доступний секс в різних кімнатах, але тільки 1 раз в день і мінет теж.
  Якщо кінчати всередину тітки, то після певної кількості вона завагітніє і з'явиться вибір: залишити дитину або аборт. Дитину все одно вона залишить, справа тільки в ставленні до ГГ. Через деякий час з'явиться нове відео, вже з вагітною тіткою і секстолько ночью.До народження дитини не дотягнув, не знаю чи є така можливість в цій версії (0.20).
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Є альтернативна жорстка версія.Купіть в лікарні сильне снодійне і підсипати тітці. Коли засне - вжити її і залишити сліди. Вона подзвонить і порве відносини. Йдемо до цеглини за маскою і купуємо в ноутбуці усипляющее.На наступний день в парку ГГ її ловить і гвалтує. Далі використовує її сам і можна з Шуриком.

  Людмила (секретар матері)

  Заходимо на роботу до матері і підходимо до секретарки, балакаємо з Нейї в кабінет Євгенії. Вона розповість про Людмилу інформацію. Спочатку під час обіду, а потім і в перебігу дня жартами піднімаємо відношення. Коли відношення на максимумі з'являється можливість з 12 до 14 запросити її на обід в кафе. На четвертий раз вона розповість про себе і дасть свою адресу (передмістя, вулиця світу, будинок Людмили). Вранці о 8 годині можна за нею спостерігати. На вихідних приїжджаємо до неї і робимо ремонт. Потрібно купити шпигунську камеру в ноутбуці і під час ремонту відпроситься в туалет і поставити відеокамеру в спальні Люди. Тепер можна за нею спостерігати. Також на 4 -й раз ремонту Людмила притягне до себе, а потім відштовхне. У будній день запрошуємо її на обід і обговорюємо ето.Потом у мами на кухні заводимо про Люду розмову і у ГГ народжується ідея, яку обговорюємо з Людмилою. Вона погоджується. Через ноут в кімнаті замовляємо стіл (120 тисяч), набір для масажу (10 тисяч) і візитки (10 тисяч). У теченіі10 днів роздаємо візитки Люди в центрі міста. На вихідні заходимо до неї в гості. Коли до неї підуть клієнти з'явитися можливість пообідати з нею. Після спільного обіду заходимо ще раз і робимо їй масаж.
  Далі на кожному вихідному заходимо до неї і спочатку робимо масаж, потім обідаємо. Під час 3 або 4 обіду вона задасть питання, правильну відповідь «Я не хочу тиснути». Тоді йдемо до неї додому і отримуємо перший секс. Після цього можна буде заходити до неї і робити масаж з подальшим сексом, а можна відразу. Візитки вже роздавати не обов'язково, прибутку з масажу мало.

  Мелісса (дружина боса)

  Коли в ноут шукаємо роботу насамперед влаштувалися промоутером і в центрі міста роздаємо листівки. Раз 5-6 вистачить і потім ввечері гуляємо парком. Натрапимо на мужика, якого б'ють. Заступається за нього і він запрошує ГГ до себе на роботу в діловий центр.
  Там потрібно зробити підвищення і потім зустрічаємося з дружиною Боса і налагоджуємо відносини (бігаємо до неї зі стояком, цілуємо і т.д.). З підвищенням складності, не завжди можна заробити за день потрібну суму. Тому зберігається і працюємо. Якщо мало вийшло - перевантажуємося і пробуємо ще.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
  Другий спосіб - відкриває файл start.qsp, знаходимо папку city, в нейbusiness_center і там в строке1148 міняємо 120 на 60 хвилин. Менше часу між дзвінками, більше можливостей.
  Там же рядок 737 - ставимо 10 замість 30 - випадання події що ніхто не подзвонив
  745 - шанс випадання події на 5 тис. Візиток
  745 - шанс випадання події на 5 тис. Листівок
  745 - шанс випадання події на 10 тис. Візиток
  798 - міняємо 40 на 90 шанс випадання суми в 10 тис рублів
  Ці зміни на свій розсуд і краще попередньо зберегти резерв.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++ =
  Кілька разів закриваємо великі суми, Мелісса говорить в кінці дня що молодець. Потім в п'ятницю говорить що ГГ підвищать і на наступний понеділок його підвищують.
  Заробляємо відносини з Мелісою на максимум (дарувати не можна, падає відношення) хорошою роботою. В кінці кожного тижня здаємо звіт і ставлення поліпшується. Також дивимося порнушку і зі стояком до неї. Піднімаємо ставлення жартами, потім цілуємо, ГГ виганяють і по колу. Так качаємо розбещеність. У якийсь момент Меліса запропонує ввечері попити шампанське на даху. Там буде перший секс. Потім можна до неї заходити в кабінет понедельник-середа-п'ятниця і займатися сексом, звертатися до неї з стояком і кликати ввечері на дах. Вівторок-четвер її немає на місці, нозабегает під час роботи. У п'ятницю відвозимо звіт босові і з'являється вкладка «запропонувати випити». Чоловік відрубується і секс з Мелісою поруч з чоловіком.
  Також якщо у вихідні зайти на роботу, вона сидить в кабінеті начальника і чекає ГГ.

  Аріна (дочка боса)

  Після повишеніяна роботі в 16-00 можна піти на склад, там сидить Аріна. Запрошуємо на чай, вона відмовляється. Хороший чай дістаємо у Вована в холі університету (потрібно виконати його 2 квесту основних). Далі Аріна просить таблетку екстазі, даємо. На наступний день просить ще, пропонуємо виграти в карти. Далі в універ до Вовану, він дасть краплені карти. (Так і не зрозумів чи потрібно виконувати для цього квест з Яною, але в моєму варіанті спочатку брав для Аріни, а потім для Яни) .Коли карти в рюкзаку в кінці робочого дня з'являється вкладка «Їхати грати в карти з Ариной» (в моєму варіантеу ГГ стояк був, ну і чай пив з неї 4 рази). Їздимо грати 4 рази, весь час виграємо. Потім подруга Орисі відмовляється. На роботі з 15 до 18 підходимо на склад і запрошуємо на чай і даємо таблетки за роздягання, потім ще допомоги просимо - підглядаємо і лапаем.Ночью в суботу десь ходимо по своїх справах і є ймовірність що вона подзвонить і попросить з в'язниці витягнути. Також Може вночі подзвонити і попроситися в будинок ГГ, типу промокли під дощем з подругою. Впустити, поступитися ліжко і нагодувати з ранку сніданком.
  У якийсь момент сама подзвонить (розбещеність «розкріпачена», поведінка «уперта», ставлення на максимум) і запросить в гості. Після цього на складі можна буде за таблетку отримати мінет і секс. Теж самоечерез вкладку «попросити допомоги». Після цього коли визволяли з в'язниці можна отримати подяку у вигляді секса.В університеті з'являється в спортзалі і потім в холі, де за таблетку показує груди і все.
  Якщо з 15 до 17 прийти на роботу, то пройдемо через кабінет начальника, де можливий секс з Ариной.
  Якщо часто давати Аріні таблетки, наприклад в універі одну і на роботі одну, то вдома можна зловити відео, коли вона приходить до ГГ і просить таблетку. Ну і відпрацьовує сексом, якщо він дає її.
  Можна потіскатьв клубі у вихідні і покликати до себе на квартиру. Але тільки якщо там не було Саші. В ніч з неділі на понеділок можна залишити її на ніч.

  Близнята

  Беремо текілу і ввечері до них. У перший візит вони захопляться тілом ГГ, заходимо ще раз і граємо в гру «правда чи викуп». Два вибору не важливі, на третій раз вибираємо «правда». ГГ каже що більше подобається Маша, Даша залишається незадоволеною. Через пару днів заходимо в гості вранці (не працює в січні - йде Сесія і влітку на канікулах) і пропонуємо Маші прогуляти разом в будній день (текіла вже не потрібна). Поступово розводимо її на секс.

  Аміна

  Її зустрічаємо в аудиторії з семінарами з 11 до 13, є старостою групи де вчиться ГГ. Жарти не любить, компліменти вже з хорошим ставленням. Любить троянди, в принципі так і піднімає відношення на повну. Картки не було, подивитися не вдавалося, але при відмінному відношенні вона сильно радіє трояндам і менш критична до жартів, особливо до вульгарним. Далі саме вульгарними жартами розвиваємо її розбещеність, даруючи троянди для підняття відносин. З 15 до 17 Аміна в холі університету (буває що в холі з'являється тільки після розмови в кімнаті для семінарів), при доброму ставленні можна покликати на річку, де попріставать. Спочатку не дуже, але поступово схвалює, потім дозволяє поцілувати груди. Далі поки нічого немає.

  Анастасія

  Для початку потрібно ввечері в будній день з 18 до 21 постукати до неї в будинок і поговорити. Після 4-5 разів, з'явиться фото з кухнею і діалог трохи ізменітся.В будній день з 10 до 17 нужнозаходітьк ній в перукарню. Після 10-15 заходів на роботу і додому вона дасть ключі для вільного входу в будинок.
  Настя спить з 0 до 8, 8-9 мастурбує в спальні, 9-10 ванна, 10-17 в перукарні на роботі (тепер з нею можна поговорити стандартно з 10 до 13), 19-21 в залі (можна поговорити), 21 -22 у ванній (можна підглянути), 22-23 в спальні (можна залишитися і поговорити), 23-24 в спальні (розмова не доступний) .Поднімаем ставлення жартами, потім разговаріваем.Анастасія поскаржиться на чоловіка і його пристрасть до азартних ігор.
  У вихідні з 10 до 13 можна побачити Анастасію в парку, з 14 до 16 вона лежить біля басейну. У неділю з 10 до 15 заходимо до неї в гості, і її чоловік пропонує зіграти в покер. Погоджуємося. Принцип простий, але навіть при топової руці можна програти, особливо другий раз поспіль. Ставки робити не можна, гра чисто номінальна. Закінчується при виграші або програші, за часом не обмежена. Для просування по квесту потрібно вигравати, так що перед грою сохраняемся.На втретє потрібно мати при собі 50 тисяч, на четвертий -100, на п'ятий - 200. На 6-й раз пропонуємо йому поставити дружину на кін. Він відмовляється. Але на наступну неділю погоджується. Виграємо і підходимо до Анастасії. Отримуємо на вибір 2 гілки: віддати половину або всі виграні гроші. В обох випадках отримуємо секс, але при виборі другої гілки ніби як по любові з її боку.

  Тоні Зачіска

  З приводу наркоти. Якось вночі, коли беремо екстазі у Цеглини, наїде мент. Наїжджати, цегла не здаємо і після говоримо з ним про етом.Он виводить на Тоні (в понеділок з 18 до 20 на Чкаловской), у якого можна купувати екстазі партіями по 20-40 таблеток. Щопонеділка з 18 до 24 приїжджаємо на Чкаловський, сідаємо в машину до Тоні і віддаємо гроші за минулу партію, а також беремо нову. Відмовитися не можна, можна взяти невелику партію в 20 таблеток. Збуваємо в клубі, втуалете (інших місць не знайшов). Часто наїжджає охорона і викидає з клубу, з забороною на вхід в цю зміну. Увечері знову можна зайти.
  Є невеликий прикол. Ці таблетки не можна сплавлятьАріне. Тільки ті, що купуємо у Цеглини. Я подумав що буде 20 таблеток, не потрібно будемо бігати до цегли - але немає. Це різні таблетки і ці можна тільки продати.
  Один раз прогавив понеділок, не віддав гроші і не взяв новий товар. Цегла не допомагає, Тоні в понеділок на старому місці немає. Потім він заявляється домойс приятелями і вимагає 50 тисяч. Якщо немає -Догляд, але пізніше приходить ще раз за грошима. І якщо знову немає, то трахкають Євгену по повній програмі. Потім йдуть і квест закінчується. До Тоні вже не підійти. (Чесно кажучи не бачу сенсу взагалі цей квест брати, грошей багато не піднімеш, а клопоту вистачає).