Вкрадені душі: Кривавий ритуал. колекційне видання

Розділ: Я шукаю, Ігри 2015 Геймерів: 457
Вкрадені душі: Кривавий ритуал. колекційне видання
Назва гри: Вкрадені душі: Кривавий ритуал
Рік випуску: 2015
Жанр: Пошук предметів
Розробник: Big Fish Games
Тип видання: Піратка
Мова інтерфейсу: Російська
Мова озвучення: Англійська

Якщо будучи дитиною ви до дірок зачитали романи Конан Дойла, то ви будите у захваті від гри. У грі буде розказана історія про загадкові вбивства, можна сказати містичним чином ці вбивства пов'язані зі справою про маніяка яку було закрито багато років назад. Головний герой гри, це детектив Джейсон Фарреллі, йому потрібно розслідувати справу з вбивством дівчат, містичними ритуалами, механічним павуком і дуже загадковою істотою. Чи зможете ви зануриться в світ таємниці акультіческіх ритуалів або вбивця залишиться безкарним?
У розслідуванні вам дуже допоможе щоденник, в якому записано все що відбувається з детективом, всі докази, а також досьє на всіх персонажів що є в грі Вкрадені душі: Кривавий ритуал, а також результати від експертиз.
Багато чого буде залежати від вашого мислення. Спробуйте показати яким би ви, були детективом, якби й справді розслідували вбивства. Робіть фотографії з місця притуплення, шукайте приховані докази і допитуйте свідків.

Системні вимоги:
Операційна система: Windows XP - Windows 8
Процесор: Pentium 4 - 1.7 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Відеокарта: 256 Мб, DirectX: 9.0
Вільного місця на жорсткому диску: 1.6 ГБ
Вкрадені душі: Кривавий ритуал. колекційне видання Вкрадені душі: Кривавий ритуал. колекційне видання Вкрадені душі: Кривавий ритуал. колекційне видання
Ключові теги: Детективи
Розмістив: Admin

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Питання: Супутник Землі?
Відповідь:*
Введіть два слова, показаних на зображенні: *