Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras

Розділ: Стратегії, Ігри 2006 Геймерів: 1 063
Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras
Назва гри: Легіонери: Армія Темряви
Рік випуску: 2006
Жанр: Стартегия
Розробник: Slitherine Software
Видавець: Акелла
Тип видання: Ліцензія
Гра версії: v1.0
Мова інтерфейсу: Російська
Мова озвучення: Російська

Йшов двадцять сьомий рік до різдва Христова. Це був найкращий час для великої Римської імперії. Варварські племена схилили коліно перед настільки могутніми легіонами Риму. Тільки одна провінція все не як не хотіла визнати Рим своїми панами. Маленьку армію відправили до кордонів Іспанії, щоб підкорити народ кесаря. Але в дорозі римський легіон потрапляє в засідку що була ретельно спланована. В той момент коли командир прийшов в себе, воїни що вижили готувалися до нового бою. Незнаний до сих пір ворог насувався з за обрію, це були загони з привидів занепалих воїнів, демони і якісь вогняні створення.
У грі п'ять компаній. Ви зможете прокачувати війська за cкіл, вони заробляються кожним загоном під час боїв. Варіантів прокачування безліч, наприклад можна поліпшити коней і підкови, щоб ваша кіннота могла тиснути ворогів, або ж навчити списоносців війні з слонами, щоб вони їх не боялися і знали як вбити. Ще можна купувати за золото різне спорядження і воїнів, аж до привидів.

Системні вимоги:
Операційна система: Windows 98 - Windows XP
Процесор: 1.6 ГГц
Оперативна пам'ять: 512Мб
Відеокарта: 256Мб, DirectX: 9.0с
Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras Легіонери: Армія Темряви / Legion Arena: Cult of Mithras
Ключові теги: У реальному часі Рим
Розмістив: Admin

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Питання: Ви людина?
Відповідь:*
Введіть два слова, показаних на зображенні: *