XCOM: Long War (RePack)

Розділ: Стратегії, Ігри 2013 Геймерів: 859
XCOM: Long War (RePack)
Назва гри: XCOM: Long War
Рік випуску: 2013
Жанр: Стратегія (У реальному часі, Покрокова)
Розробник: JohnnyLump, Amineri, XMarksTheSpot, Ellatan & Co
Видавець: NexusMods
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу: Російська
Мова озвучення: Російська

XCOM: Long War це не зовсім гра, це модифікація гри "XCOM: Enemy Unknown" вона перетворила оригінальну гри в справжню хардкор стратегію. Для багатьох гравців це буде виклик їх умінням і стратегічним талантам. Вам обов'язково доведеться вникнути в усі аспекти даної гри, без цього ви не зможете перемогти. Підбирайте бійців вдумливо, стежте за їх екіпіровкою і не робіть поспішних рішень. Мод змінює дуже багато функцій і налаштування в порівнянні з оригінальною грою. Це все робилося щоб гра стала більш тривалою і цікавою. Стратегічне різноманітність величезна, у вас буде достатньо часу щоб придумати і здійснити найсміливіші, я б навіть сказав зухвалі тактики. Якщо ви грали з оригінальну XCOM і вона вам дуже сподобалася, обов'язково спробуйте цю модифікацію.

Взагалі із за мода гра стала дуже довгою можна сказати тут гемплея на сто годин, а може і більше. Тільки уявіть, ви зможете нападати на бази прибульців не тільки один раз, а постійно, головне щоб було на кого нападати (до слова, всякі тарілки прилітають мало не щотижня). ІІ прибульців теж був поліпшений, від чого стає тільки цікавіше. Одним словом випробуйте цю гру, ви не пошкодуєте.

Особливості RePack'a:
Все на місці у своїх кодуваннях
Гра версії гри: v1.0.0.9040
Мод версії: v1.0 фінал
RePack від xatab

Системні вимоги:
Операційна система: Windows 7 - Windows 10
Процесор: Core 2 Duo - 2.6 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Відеокарта: 256 Мб, DirectX 9.0с
Вільного місця на жорсткому диску: 15 Гб
XCOM: Long War (RePack) XCOM: Long War (RePack) XCOM: Long War (RePack) XCOM: Long War (RePack) XCOM: Long War (RePack) XCOM: Long War (RePack)
Розмістив: Admin

Додавання коментаря

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Питання: Супутник Землі?
Відповідь:*
Введіть два слова, показаних на зображенні: *